Разкажете за най-якия лагер, на който сте ходили

  • 1 585
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Едно ми е сантиментално тези дни... Я, разкажете за най-якия лагер на който сте ходили. Случки, ситуации, интриги...
 Мен много не ме пускаха, но успях да се уредя в 6-ти клас да отида на един летен лагер с горния курс  Mr. Green В Плачковци беше...Супер мизерна база, натикаха ме на таванския етаж и направо ми се ревеш като си пльоснах куфара, обаче после....Един Христо ми взе акъла Laughing що всички щяха да се избият за него не ми става ясно и до ден днешен ooooh! Бозавичък, тип Джейсън Донован...много е разхождаше из трънаците, голяма романтика, голямо чудо... За киселите краставички, боба и въшките ще разкажа по-късно след като приключа с мусаката  Laughing
 Ще ми е интересно да изчета спомените ви  Grinning

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 15:59 от Kasidy

# 1
  • UK
  • Мнения: 3 959
Любимо май ми е горското на Вонеща вода. На първия ден си изхарчих всички пари, другите ми бяха в класната за да не направя точно това, което и направих. Получих си ги след два дни и то на мънички порцийки. Добре че имах кой да ми дава пари до тогава, де. Беше супер готино, пред хотела (то не беше хотел, в каквото бяхме там) имаше един самолет и все по него се катереха всички, а аз не виждах какво му е толкова интересното. Било е, мисля, трети клас. Иначе всяка година ходехме на горски, а по късно в гимназията - на пленери, ама тях мн мн не ги харесвах, щото класа ми беше гаден. Най хубаво беше на Балчик. Но ни караха да рисуваме, което разваляше цялата работа.

# 2
  • Мнения: 677
Много обичах да има бригади, защото винаги се освобождавах. Селската романтика и до сега не ме влече.

# 3
  • Мнения: 389
Оууу ... събуди сладки спомени ...

Имам в трети клас едно горско училище. Някъде по южното черноморие, но през зимата. Сложиха ме с трите ми най-добри приятелки в една стая и вечер си разправяхме глупости до късна доба. Бях си отделила единия ъгъл на бюрото и целия го олепих с фигурки от пластелин, сигурно управата е пищисала след мен  Crazy Учехме уроците в студена стая с един калорифер, гледахме с възхита Барбито на една от съученичките, на която баща й пътуваше, голямо чудо беше ...

Пети клас ходих на лагер в Котел, две години поред. В санаториум за деца с изкривявания, много подтискащо беше. На всичко отгоре и на мен ми откриха гръбначно изкривяване и ходех на лечебна гимнастика 3 пъти на ден, брррр. Имаше и хубави моменти в Котел. Центъра е прекрасно място за разходки, а през лятото климата е прохладен и приятен.

Имам и един лагер на Крайморие със счупена ръка, нямах право да влизам в морето. С моя късмет ...  Crossing Arms

Перлата в короната е лагера в Орешак, култова работа, с военните карти! Със сестра ми ни разделиха учителките, за да не си говорим и ни сложиха на маси с момчета, които пиеха от бутилката с оцета. Ние в подло отмъщение събрахме и напускахме насекоми в стаите на враговете, през специално пробити дупки в мрежата на прозореца. Едно момче се обрина от скакалците  Mr. Green Намерихме много приятелчета, ходехме на походи, за десерт отивахме в къпинака зад хижите и лапахме до насита ...

Еххх ... златно време ...

# 4
  • Мнения: 6 029
Моите спомени на тая тема са свързани с далечната.. хъм... 96-та, отидох сама на море за пръв път. С куп приятелки. Бяхме на едни мизерни бунгала на Несебър. Първия ден отидохме на плаж. Аз заспах по корем и изгорях жестоко. Два дни се тресях с температура. Мина ми де. Топла вода имаше само сутрин към 5-6. Къпехме се като се прибирахме от дискотека. После, след плаж се къпехме с ледена вода. Баните нямаха покрив и хлапетата се катереха на дърветата да ни гледат. Ходехме в Слънчев бряг на дискотека, тя се казваше Лазур. После се прибирахме пеша по плажа. Преди да се приберем да спим ядяхме палачинки с шоколад.
Беше голям кеф ей! Емоция яка... вече няма.

# 5
  • Мнения: 4 726
тя се казваше Лазур
Тя още се казва така Laughing  Ако минаваш соло към Бс ще направим една  FlutterWink

# 6
  • Мнения: 6 029
тя се казваше Лазур
Тя още се казва така Laughing  Ако минаваш соло към Бс ще направим една  FlutterWink

има я? още? ееххх.... надали ще дойда сама до морето... баси.

# 7
  • Мнения: 5 103
Каси, не обичах да ходя по такива екскурзии , ама една ще запонмя, май беше 8-9клас на Боровец, много хора от различни класове.Луда работа купони, покер със събличане, напивания, ех спомени.
 

# 8
  • Мнения: 4 726
Много яки мокри партита стават там ... в басейна  Embarassed Последният път като ходих гаджето изтряска един ангричанин и ни изведе охраната, като с ескорт  ooooh!

# 9
  • Мнения: 6 029
И за още се сетих. В девети клас ходихме на екскурзия до Охрид. Бяхме настанени в "Универзитетско одморалище". Топла вода почти нямаше (егаси, все така се случва). Всичко беше гадно там.  Но първата вечер тъй са напихме.... голем кеф беше. на другия ден ни водиха на манастира Свети Наум. По едни завои... как не се изповръщахме дружно не знам.

# 10
  • Мнения: 5 393
Всяка година от училището ни организираха и  ходехме на Щъркелово гнездо, за по 2-3 седмици.Кво да разправям-най-готините моменти са ми от там.Първи любовни трепети, раздели, интриги.Криехме се в стаите на момчетата, или те в нашите, храната беше отвратителна, топла вода почти нямаше.....Ревяхме всеки път,когато си тръгвахме.ЕЕееееехххх, спомени...... Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 447
Аз на як лагер не съм ходила, но се сещам за яко прецакване.
В трети клас обявиха места за лагер в Кранево. И аз, не знам защо, реших, че става дума за международния лагер... приятелства с чужденчета, писма с вносни дъвки, сладкия полъх на капитализъм... След яко врънкане, навиване и убеждаване на нашите, че съм достатъчно голяма да отида на лагер (международен, все пак), ме пуснаха. Тръгнах аз с трепет в сърцето и опреснен английски... и там се оказа, че изобщо не ставало дума за международния лагер. Настаниха ни в училището, 13 души в стая плюс другарката. При една от разходките из Кранево все пак успях да зърна международния. През оградата.

# 12
  • Мнения: 4 726
13 човека в една стая?  Shocked Гадно е...имам спомен за едно друго подобно лагеруване, в Плиска мисля беше. Кофти и миризлива туристическа спалня  ooooh!

# 13
  • Мнения: 3 447
Гадничко си беше. Стаята беше класна стая.

# 14
  • Мнения: 1 242
Първият ми спомен е от далечната илядо деветс`тин и някоя си. Аз бях на 4 годинки.  Майка ми беше преводач в международния лагер в Равда, та по този повод и аз намазвах.
Вечерта на Нептун. Дружинната обявява след вечерната проверка конкурс за най-добър рецитатор. Победителят ще получи вафли и бонбони лично от Нептун. Разбира се, бях първа на сцената и докато майка ми се огледа, се чува моето гласче:
- Ще ви кажа стихотворението "Аз съм българче" от Иван Вазов. Аз съм българче...
И мълчание.
- О, ама аз го забравих.
Докато плацът кънтеше от смях, аз си похапвах най-безцеремонно сладко-сладко нептуновските вафлички. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт