От къде да си купя гардероб от плат?

  • 27 822
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 211
Търся да купя, но никъде не намирам.
Проверих в Метро, Практикер и Mr.Bricolage.
Сещате ли се някъде да се продава във Варна, София или друг град?

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 21:11 от very nice

# 1
  • Мнения: 8 999
Виждала съм в каталог на Икея. Но мога да ти дам друга идея - аз си купих едни стойки с тръба за закачалка и отстрани с 4-5 рафтчета, метални, от СОМО. Може да си вземеш такава и да й ушиеш платнище с цип за покривало.

# 2
  • Мнения: 18
И аз търся такъв гардероб, но засега удрям на камък.

# 3
  • UK , Somerset/BG Veliko Tarnovo
  • Мнения: 148
Мисля ,че в Метро съм виждала такъв  newsm78

# 4
  • Мнения: 60
В Метро съм виждала някога , потърси в по - старите им каталози и попитай по телефона.

# 5
  • Мнения: 3 211
Виждала съм в каталог на Икея. Но мога да ти дам друга идея - аз си купих едни стойки с тръба за закачалка и отстрани с 4-5 рафтчета, метални, от СОМО. Може да си вземеш такава и да й ушиеш платнище с цип за покривало.
колко струваха тези стойки?
В Метро съм виждала някога , потърси в по - старите им каталози и попитай по телефона.
няма, търсих там

# 6
  • Мнения: 6 003
Виждала съм такъв в теле шоп, по едно време получавахме такива малки каталог- брошури у дома, не бяха кой знае колко големи и струваха около 40-50лв. провери в google  за теле шоп- може да намериш нещо подходящо, аз ще потърся и ако намеря ще пиша.

# 7
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Имаше в Практикер - София, но ... преди 2 години.

# 8
УФ!Светнете ме откъде  да си купя гардероб от плат!Виждала съм в магазини за дрехи втора ръка,но за съжаление само единичен и трябваше да се окача ва закачалкаНо все пак тези магазини секонд хенд са ми надеждата.Все някога там ще открия.Появиха се и калъфи /не като досегашните/,по -големи за дрехи.Но все пак,ако срещнете гардероб от плат,кажете!Благодаря предварително.

# 9
  • Мнения: 5 605
Виждала съм такива в Практикер и в магазин за 1 лев.

# 10
  • Мнения: 588
Как изглежда това чудо?

# 11
  • Мнения: 8 999
Виждала съм в каталог на Икея. Но мога да ти дам друга идея - аз си купих едни стойки с тръба за закачалка и отстрани с 4-5 рафтчета, метални, от СОМО. Може да си вземеш такава и да й ушиеш платнище с цип за покривало.
колко струваха тези стойки?

Моята беше около 80 лева, метална, с телескопични тръби /регулира се дължината на тръбата за закачалки/ и в най- разтегнат вид е почти колкото трикрилен гардероб /заедно със страничната част с рафтчетата/. На колелца е и се мести лесно. Ето ти линк: http://www.como.bg/comoproducts/pr.1065.all.1

# 12
  • Мнения: 3 360
В Практикер съм виждала да продават такива.

# 13
  • Мнения: 3 211
В Практикер съм виждала да продават такива.

в Практикер Варна няма, в София има ли?

# 14
  • Мнения: 3 360
В Пловдив съм виждала,но преди време.Скоро ще ходя и ако има ще ти пиша на лични. Peace

Общи условия

Активация на акаунт