Моля ви за помощ

  • 1 522
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Ще ви бъда безкрайно благодарна,ако ми помогнете.Възможно ли е да съм бременна,а тестовете за бременност да не отчитат такава.Мисля,че ми е рано за преглед при лекар,затова се обръщам към вас за помощ.

# 1
  • Мнения: 7 718
Уринните тестове могат да са отрицателни и бременност да има. Laughing
Ако направиш кръвен, той ще отговори на въпроса ти.
Успех.

# 2
  • Мнения: 21
Цикъла ми закъснява с 2 седмици,имам напрежение в гърдите и др. признаци на бременност,но тестовете,който правя са все отрицателни.Направо започвам да полудявам,защото имам две неуспешни бременности и сега умирам от притеснение.Кажете случвало ли се е и на някоя от вас и кога е най-добре да посетя лекара си(след какво закъснение) може да се види евентуална бременност.

# 3
  • Мнения: 7 718
Вече може.

# 4
  • Мнения: 21
Много ти благодаря.Извинявай за глупавия въпрос,но чувала ли си за случей,в който въпреки отрицателни тестове има бременност и знаеш ли каква е причината тестовете да показват отрицателен резултат.

# 5
  • Мнения: 7 718
Глупави въпроси няма.
Чувала съм, да, ако овулацията е по-късно често се срещат отрицателни тестове, но бременност има.
Друга причина може да е по-бавно нарастване на ЧХГ, това е хормона на бременността, но това в никакъв случай не означава проблем.
Както и може да има дефектни тестове.

# 6
  • Мнения: 21
Ако знаеш само как ме успокой,страшно съм ти благодарна.Бях започнала да си мисля какви ли не неща,съпруга ми непрекъснато ме успокоява,но аз тайничко си се притеснявам...как така имам признаци на бременност,а тестовете ми са отрицателни???дали не карам някаква извън моточна бременност???и един куп други неща са ми в главата,а нищо не ме боли,освен гърдите и кръста на моменти...цикъла никакъв го няма,а да си призная направо не смея да отида на лекар от какви ли не страшни мисли,които ми се въртят в главата.В крайна сметка само доктора може да ми даде отговор знам това,но исках да попитам и вас за съвет.Страшно ти благодаря:hug:

# 7
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Не си мисли неща като извън маточна  Stop! При извън маточна тестовете също отчитат бременност (така съм чувала, а и е логично). Най - добре отиди на лекар и дано да е бременност и всичко да е нормално  Praynig! Лали ти е каза, че просто хормона може да се покачва по-бавно (което не е проблем), а теста улавя само нивото на хормона!

Късмет!

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 14:33 от dari75

# 8
  • Мнения: 1 284
Късмет и от мен!Дано скоро ни зарадваш с добри новини!!!!!!!!! Hug

# 9
  • Мнения: 21
Благодаря ви от сърце момичета!!! Hug ви всички,супер сте bouquet
Благодаря elgedel и аз се надявам новините да бъдат добри,от цялото си сърце Simple Smile

# 10
  • Мнения: 21
Моля ви момичета,ако някоя от вас е имала подобни преживявания нека сподели,че направо ще се побъркам Praynig

# 11
  • Мнения: 7 718
Направи си кръвен тест! Цибалаб работи в събота и в неделя.
Чети какво ти пиша!

# 12
  • Мнения: 2 423
Лали е права ако неможеш да чакаш до понеделник кръвния е решение.
Успех newsm10

# 13
  • Мнения: 1 951
Успокой се lulubel, моя приятелка забременя с близнаци и въпреки това теста и беше положителен чак след 2 седмици закъснение. Или направи кръвен тест днес или иди на лекар утре. Успех и  fingerscrossed

# 14
  • Мнения: 39
Първо и най важно няма да си мислиш за извънматочни глупости. Второ успокой се  и както вече ти  казаха хормона на бременноста  при разлечните  жени /и даже бременности при една жена / нараства по различен начин. Затова не ти се появяват двете чертички. Аз съм преживяла  -извънматочна и.............. но това не е важно сега. Ако  искаш да видиш бебо най важното е да не даваш да те бъркат ,а да гледат само отгоре т.е. Трябва да отидеш на хубав видеозон , ако  си слабичка  няма да има проблем  да се види в по-ранните седмици но ако си по пълничка тогава трябва да изчакаш  и да не се тормозиш защото се вижда по неясно. Ако имаш други въпраси пиши ми!!

Общи условия

Активация на акаунт