за ПРОТИВОЗАЧАТЪЧНИТЕ

  • 1 008
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Стават вече 6м. откакто пия противозачатъчни, но когато ми ги предписаха, пропуснах да питам на какъв интервал се правят почивки. Чувала съм, че е хубаво на 6м., но незнам дали е така.
 Ще съм ви благодарана ако ми кажете при вас как е било!  bouquet

# 1
  • Мнения: 207
http://www.femalelife.bg/scripts/index.php
ето един интересен сайт от който ще научиш много и може да задаваш въпроси на специалисти за тези противозачатъчни

# 2
  • Мнения: 423
http://www.femalelife.bg/scripts/index.php
ето един интересен сайт от който ще научиш много и може да задаваш въпроси на специалисти за тези противозачатъчни
Благодаря!

# 3
  • Мнения: 352
Schr би ли ми казала как ти се отразява  пиенето на противозачатъчни,освен ,че не забременяваш?
Кожата изчисти ли ти се?А с килограмите как си?
Интересувам се ,защото имам хормонални проблеми и сигурно ще се наложи и аз да пия!
Малко се притеснявам да започна ,заради разпространеното твърдение,че от хапчетата се пълнее.Все още си правя изследвания и тепърва ще се разбере какво ми е и какви противозачатъчни ще пия.

# 4
  • Мнения: 1 335
6 месеца се пият, 1 се почива - това е схемата.
Силваната, наистина е широко популярно мнението, че от прием на противозачатъчни се напълнява. Отбелязва се и като страничен ефект в листовките за пациента. Ефектът обаче е индивидуален. Не съм качила и грам от хапчетата.

# 5
  • Мнения: 120
6 месеца се пият, 1 се почива - това е схемата.
Силваната, наистина е широко популярно мнението, че от прием на противозачатъчни се напълнява. Отбелязва се и като страничен ефект в листовките за пациента. Ефектът обаче е индивидуален. Не съм качила и грам от хапчетата.
          Тази схема не е вярна,кои ти я каза?  Погледни има сьщата тема от преди време има доста мнения.

# 6
  • Мнения: 423
Schr би ли ми казала как ти се отразява  пиенето на противозачатъчни,освен ,че не забременяваш?
Кожата изчисти ли ти се?А с килограмите как си?
Интересувам се ,защото имам хормонални проблеми и сигурно ще се наложи и аз да пия!
Малко се притеснявам да започна ,заради разпространеното твърдение,че от хапчетата се пълнее.Все още си правя изследвания и тепърва ще се разбере какво ми е и какви противозачатъчни ще пия.
Кожата немога да кажа, че ми се изчисти или подобри, но с килограмите нямам никакви проблеми, не съм качила и 1кг.
 Сега хапчетата са хубави, така че не се притеснявай!

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
6 месеца се пият, 1 се почива - това е схемата.

Няма такава схема.
НЕ се почива след 6-я месец прием на противозачатъчни! Освен ако подобна пауза не е назначена от доктор, при определени видове хормонална терапия.

# 8
  • Мнения: 1 546
И аз не съм чувала за така схема... newsm78 Най-добре да се консултираш с лекар, но аз дори съм чувала, че тия почивки при съвременните контрацептиви са излишни.

Общи условия

Активация на акаунт