Морско свинче

  • 2 736
  • 17
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Знаете ли рецепти за готвене на морско свинче? В Южна Америка ги ядат, вие пробвали ли сте? Панитано, печено, пържено, както и да е.

# 1
  • Мнения: 3 562
Извинявай за въпроса, ама имаш предвид тези морски свинчета, които се гледат в аквариумите или не? (домашните любимци)

# 2
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
Какво ти е направило горкото? Sad

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Цитат на: Roshalche
Извинявай за въпроса, ама имаш предвид тези морски свинчета, които се гледат в аквариумите или не? (домашните любимци)
Точно тях! Ама нашите са големи колкото дивите (т.е. нямат много месо), а там понеже ги отглеждат от векове и си имат разни породи за месо, ама принципно и дивите стават за ядене. Съпоставката е като див и домашен заек.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Crazy .... Ще потърся място да припадна!!

# 5
  • Мнения: 3 251
Янтричка ,мила, ти да не ги въдиш и да са ти в повече,че питаш? Grinning Шега,разбира се!Не съм чувала за тях ,честно!Виж за кучетата във Виетнам,че се отглеждат специални породи за угояване и ядене съм чела.Макар ,че по едно време като се бяха появили виетнамците из Бургас ,рязко спадна популацията на бездомните такива,без да са от техните спешъл породи... Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 3 847
Честит първи април май...

# 7
  • Мнения: 3 562
Цитат на: alma
Crazy .... Ще потърся място да припадна!!

 И аз така .............

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Темата вярно е подтикната от първоаприлско настроение, но също така е истина и че морските свинчета в Южна Америка си ги хапват угоени.

# 9
  • Мнения: 1 399
Цитат на: alma
Crazy .... Ще потърся място да припадна!!
А аз да  Sick...  Wink

# 10
  • Мнения: 3 927
Янтра, отиде ми апетита за днес Sick
Как може да пишеш такива работи Shocked

# 11
# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Ееееее, магарешко съм яла, змия и костенурка съм яла, алигатор съм яла, какво ми пречи и морско свинче да опитам?  Laughing  Laughing  Laughing Не ме замеряйте с домати де!  #Splat  #Splat  #Splat

# 13
  • Мнения: 6 315
Хайде стига с тия свинчета, че имам едно вкъщи - много е симпатично и не мисля че бих го изяла.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Янтра, ти голяма хала си била! Де що жива твар видиш и тряба я опиташ на вкус! Ламя!  Wink
АЗ пък гледам декоративния зайек   Yum и се чудя как се яде обикновен подобен. Не че не съм хапвал  Embarassed , но повече няма да правя така. Човек тряба да има малко жалост към гадините! Innocent

Общи условия

Активация на акаунт