ПРОБЛЕМА ЛЕНИВИ ЧЕРВА

  • 29 826
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Някой имал ли е този проблем!!!!Аз да .Бях подута,с коремче на сумалийче.Винаги намръщена,защото каквото и да сложа ми стои,като крадено,взимах си с един ,два Размера поли и панталони по големи отколкото нося,за да го скрия.
Но вече не!!!!!!!!Ходих на диетолог.Тя ми предписа Лактулоза-МИП.Невероятен лекарствен продукт.За един месец коремчето ми стана плоско,вече не съм подпухнала.Може да се ползва дългосрочно,приложим е при бременни,кърмачки,деца и бебета.Много е вкусен с дъх на череша.Продукта е безвреден,без консерванти ползва се в малки дози.Моля някой друг ако го е ползвал да напише впечетления.

# 1
  • Мнения: 4 435
Килограми свали ли?Колко струва това и по каква схема се пие?

# 2
  • Мнения: 356
леле и аз имам малко коремче Embarassed

# 3
Включвам се и аз в темата.Имам подобен проблем и никакви Активии и хранителни добавки не ми помагат.Дайте малко инфо за този продукт Praynig

# 4
  • Мнения: 4 496
Ето какво намерих:http://www.doctorbg.com/data/File/88_L/Lactulose-MIP.pdfСтраниците са доста.

Пише ,че до момента са били докладвани неблагоприятни ефекти върху ембриона и фетуса,но данни от значими клинични проучвания не съществуват....

# 5
  • Мнения: 2 673
Същия ефект, като описания от теб имам от Лактацид - Др Тошков. Пия по 6 табл дн иначе съм като бременна хлебарка.

# 6
  • Мнения: 7 186
На мен ми звучи като реклама.

# 7
  • Мнения: 1 081
И аз го имах този проблем, след като спрях да тренирам активно. Понеже беше от раз, и организмът ми не го понесе-от двуразови тренировки и супер здравословен начин на живот, и то 18 години подред, изведнъж-цигари, алкохол, нощен живот, и мързелуване. Е, за кратко беше, ама ленивите черва си ги влачих 2 години. И аз като вас-то не бяха хапчета, сиропи и какво ли още не. До момента, когато стомашно-чревният тракт става напълно зависим от тях, каквото и да пише на опаковките. Много се мъчих, като спрях илачите, половин година бях като "бременна хлебарка", с постоянен запек и тежест в корема. Решението за мен беше само и единствено храната-овесени ядки, много фибри, почти никакво тесто, намалих много сладкото, и зеленчуци много. Никакви газирани и алкохоли, и се получи. Е, и спорт естествено. Зор си е, ама си струва.

# 8
  • Мнения: 1 035
и аз съм в тоз отбор.
на бала си бях скелет,но с корем Blush 47кг,висока съм 175см и бях мн слаба....но корема ми беше плосък само сутрин след сън. Хапнех ли нещо,веднага ми щръкваше шкембето #Crazy
Сега,след раждането ми е и виснал и голям.... но забелязвам,че сутрин като стана е по-плосък Mr. Green
Та и аз искам повече инфо,за това лекарство...макар да ми се струва ,че ani4ka g-va се е регистрирала именно за да направи реклама на това лекарство Thinking

# 9
  • Мнения: 3 782
И аз го имах този проблем, след като спрях да тренирам активно. Понеже беше от раз, и организмът ми не го понесе-от двуразови тренировки и супер здравословен начин на живот, и то 18 години подред, изведнъж-цигари, алкохол, нощен живот, и мързелуване. Е, за кратко беше, ама ленивите черва си ги влачих 2 години. И аз като вас-то не бяха хапчета, сиропи и какво ли още не. До момента, когато стомашно-чревният тракт става напълно зависим от тях, каквото и да пише на опаковките. Много се мъчих, като спрях илачите, половин година бях като "бременна хлебарка", с постоянен запек и тежест в корема. Решението за мен беше само и единствено храната-овесени ядки, много фибри, почти никакво тесто, намалих много сладкото, и зеленчуци много. Никакви газирани и алкохоли, и се получи. Е, и спорт естествено. Зор си е, ама си струва.
Абсолютно съм съгласна с теб. Аз по принцип не обичам да пия хапчета и смятам,че добър резултат може да се получи и при спортуване и преосмисляне какво точно да сложа в стомаха. Не пия газирано, не ям пържено/почти/ и гледам да огранича тестените изделия, сладко хапвам само понякога с кафето. Peace
Но иначе ще следя темата Peace

# 10
  • Мнения: 28
smjtam,4e tova e dosta seriozen problem i hap4eta ne biha bili izli6ni.

# 11
  • Мнения: 739
аааа кой си прави РЕКЛАМАТА тук ? забранено е! прочети правилата на форума!!!

първа публикация и хоп - горещо препоръчвам този продукт, бла бла бла ....

за лениви черва: спорт и коремни преси, да не ядете повече от 4 различни вида храна на един прием, защото по-трудно се обработва и по-дълго, повече плодове и зеленчуци. Има Активия, сини сливи, круши и други хубави плодове.

# 12
  • Мнения: 818
И аз го пих скоро.Получавам запек от нисковьглехидратната диета-до скоро не ходех до WC-то по 1-2 дни,но в един момент станаха-4.Моята лекарка ми препорьча Лактулоза по 20мл.вечер в чаша вода.Пих го около 10 дни и го спрях,защото нещата се нормализираха.

# 13
  • Мнения: 61
дуфалакът не е ли на същия принцип? съмнявам се, че може да го пиеш дълго без т.нар. привикване.

# 14
Реклама ако ми плащаха-ДА, АМА НЕ!!!!АЗ СИ ПЛАЩАМ за всяка опаковка.Взимам си я от аптеката(проучих,че на пазара може да има разлика лев,два за опаковка).Взимам листовката за безопасност на продукта ,а там пише,че сиропа е захар,която не се разгражда от ензимите в тънкото черво,когато достигне в дебелото се превръща в киселина и така се увеличава обема на чревното съдържимо.Започнах с доза 30 мл.за два дена,след това с подържаща доза от 10 мл.за три дни,почивка два дни-и съм като часовник.Събота е подходящ ден за начало.
Предписаха ми много спорт,разходки,но време няма.Ходя на работа,магазина за покупки,след това тичам вкъщи да изведа малкия /на 3 год./на разходка.Вечер,събота и неделя чистя,готвя и пера и т.нат...."Това не е било СПОРТ"-мисля,че ситуацията ви е позната.Затова всяко достижение за по-добър изглед на моята фигура е истински триумф за мен ,и разбирасе  споделям./качих 13 кг. и след раждането ги свалих за 1,5 год. с изключение на коремчето/Но сега ,сега ходя със сатенена  ластична рокля на Дика и се харесвам .Ще продължа да пия сиропа и ще споделя с вас за по нататъчното развитие.

Общи условия

Активация на акаунт