моля за помощ

  • 944
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
 Praynig   моля  мами помагайте които от вас са с ламинат да споделят /аз искам паркет ама няма Crossing Arms/ Такам 4е...

1/ откъде в сф да закупя - наи добрата сделка Mr. Green   примерно вкл. монтаж перваз подложка

2/ кои е добър  като дебелина

3/ кои е добър като марка

4 /какъв да бъде светъл или  тъмен??

дали са ми срок до понеделник да реша ако не  ще купуват без мен Crossing Arms

# 1
  • Мнения: 505
Е, хайде сега глупости! Отиваш в който и да е магазин с много ламинати и там установяваш, че са различни по цени и дебелина и начин на монтаж. Преценяваш си какъв клас ти трябва, избираш си цвят и така. Има различни степени на натоварване и съответно нарисувани на етикета човечета, къщички и прочие, за да се ориентираш. Ако в къщи сте 4 човека, вземаш такъв с 4 човечета на етикета. Ако сте по-богати и ще го сменяш след няколко години като ти втръсне, вземаш такъв, дето се монтира с клик-клак, а не с лепило. Аз си купих от Практис, много се драска от четката на прахосмукачката и повечето парцали оставят следи като го чистя. Бях принудена да сменя прахосмукачката и парцалите. Беше с цена 17 лв.

# 2
  • Мнения: 474
Нашият е от фирма Лиа, имат доста магазини и и-нет сайт. На място те консултират според това къде ще го слагаш и какво износване се предвижда. Цвят- ами какъвто си избереш, знаеш си обзавеждането, размера на стаите, изложения /светла или тъмна е стаята/- избираш си според това.
Едва ли можеш да се ориентираш обаче по интернет. Най-добре иди до 1-2 магазина, разгледай, разпитай обстойно и ще се ориентираш.

# 3
  • под тепетата
  • Мнения: 9 265
И нашият е от Лиа, доволна съм. Клик система е, сами го монтирахме с мъжа ми. За детската стая избрахме средно светъл ( почти натурално дърво, защото се връзва с мебелите). На много светъл и много тъмен личат всички прашинки, косми и т.н. ,за почистване ползвам МОП и няма надраскване.

# 4
  • Мнения: 8 999
Аз разплагах с много време, затова обиколих сума ти магазини в София. Най-изгодно ми се видя в един магазин на бул. Стамболийски, мисля, че фирмата се казваше Спейс - богат избор, добри цени, безплатен монтаж и подложка - с една дума, не намерих по-добро съотношение цена-качество. Моят е 8 мм., клас А 4/32, каквото и да значи това. Струваше 22 лева за кв.м. Силно релефен, цвят - шарено кафяво, води се "дъб антик" - не му личи изобщо мръсотия, дори и да капне нещо някъде, после бая време търся петното. По същия начин е и с много светлия "дъб антик", той е почти бял с малко шарки, но също носи на мръсотия. Е, това не значи, че не трябва да се чисти, разбира се!

# 5
  • Мнения: 505
Браво, baibibi, и моят е дъб антик, но явно тия 5 лева разлика в цената имат голямо значение.

Общи условия

Активация на акаунт