За ЛЕПТЕН?

  • 876
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Приспивам сега малката и междувременно ми се налага всеки обед по всички канали да гледам рекламата на Лептен. Забелязвам, че се изказват за него различни кожни специалисти. Направих си труда да проверя и наистина те са кожни лекари. Чудя се, колко трябва да си луд да се съгласиш да рекламираш едно НИЩО. Колко ли струва това имайки предвид , че рискуваш кариерата си напред, препоръчвайки един продукт, който според мен не действа изобщо? Дали някой ще им се довери от тук нататък?

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Естествено, че го правят за пари!

# 2
  • Мнения: 274
но заслужава ли си? Аз не бих отишла да направя реклама на нещо което не става и след това да твърдя, че съм добър специалист. А и ако ми се наложи също не бих отишла и се доверила на такъв специалист

# 3
  • Мнения: 7 474
Не знам за продукта, но от рекламата ми се повдига вече  Sick

П.П. Наша близка го ползваше и беше доволна Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 4 435
Въпреки че и на мен ми  се повдига от тяхните толкова тъпи реклами,моя приятелка също е доволна и си го ползва.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 672
Естествено, че го правят за пари!

Разбира се !

# 6
  • Мнения: 274
радвам се, че пойне едно добре мнение за него прочетох, че съвсем се бях отвратила вече

# 7
  • Мнения: 1 434
Сестра ми си  го  взе   пълен майтап   е   по не ефикасен продукт не била употребявала.А рекламата разбира се те уверява  че всички пъпки  ще ли  да изчезнат Mr. Green Stop

# 8
  • Мнения: 1 100
Мале, ненавиждам рекламата. По-противна реклама не съм гледала. Sick

# 9
  • Мнения: 366
Имам чувството, че момичетата за рекламата са ги избирали на конкурс за грозота.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Защо сравняваш качеството на лекарската практика с възможностите на рекламните агенции?

# 11
  • Мнения: 448
Рекламата е ужасна.Имам една позната, която преди работеше за тази фирма, приемаше поръчките.Каза, че страшно много хора си го поръчват.Друг е въпроса дали действа и аз по-скоро си мисля, че зависи от кожата и както на един помага, така на друг не може.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 966
Рекламата е изключително гнусна.
Последната. Sick

# 13
  • Мнения: 4 473
Най-смешното (да, да, смешно!) е, че разбирате ли, за 10 дни всички пъпки изчезвали. А то, щото, (не) се досещате, че и без мазила, за 10 дни всяка пъпка ще оздравее сама. ooooh!

# 14
  • Мнения: 274
Защо сравняваш качеството на лекарската практика с възможностите на рекламните агенции?
имат връзка според мен
за пари го правят ясно е, обаче аз ако искам да отида на специалист за кожен проблем не бих избрала точно тези от рекламата вече след участието им там
сигурно и доста като мен ще го направят - заслужава ли си да загубят клиенти и работа и пари заради парите които ще им даде РА за участието им в рекламата
П.П. ей хора не ме отчайвайте бе, за 3-ти път пиша едно и също. Като се върна назад в темата и чета написаното от мен си мисля да не съм шизофреничка вече постоянно едно и също повтарям и все някой не разбрал и не прочел.

Общи условия

Активация на акаунт