ситни пъпчици по лицето

  • 401
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Здрадеите Simple SmileБебето ми е на 16 дни и от 2=3дни му се появиха ситни пъпчици с малко беличко връхче по лицето.Някой може ли да каже на какво се дължат?Имам съмнения че е от слънцето,въпреки че гледам да не го пече,докато сме се разхождали.Моля споделете ако сте имали същия проблем...предварително благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 183
Аз мисля,че са от това,че в момента бебето се изчиства,Стефания беше така може би до 40-я ден с пъпчици и след това всичко се оправи от самосебе си  Peace

# 2
Имахме същия проблем,педито ми изписа дефламол пастичка.Обаче съм го мазала с нея 1,2 пъти защото се изчервяваше  лицето му и започнах да го мажа с това за тялото дето го мажа,а то е зехтин с крем здраве на водна баня и имаше невероятен ефект! Grinning изчезнаха за нула време

# 3
  • Мнения: 4 292
И моя син беше така.  Simple Smile Тампонче с розова водичка, но не втривай, за да не разнесеш пъпчиците. Не се притеснявай, няма нищо страшно, детето се просто се изчиства, а може и да не му понася материята на някои дрешки. Избягвай вълнените и поларените, защото задържат прах и дразнят кожата на бебчо, която в момента е много нежна. То не че сега е сезона на тези материи, но все пак имай предвид и това.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт