Кой или какво ви отърва от синузита!

  • 11 973
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Мили мами, помагайте!Знам, че много е изписано по въпроса, но наистина имам нужда от конкретна информация.
От дете страдам от тази гадост, но тази година ме довърши. От началото на юли досега нямам бял ден, запушване тотално, тежест в глават, болка над едната вежда!Писна ми! Чувствам се абсолютен парцал!
Откриха ми стафилококи в носен секрет, тъпкаха ме с антибиотици, не помогнаха!Изпих няколко опаковки Цитросепт, не помогна!
Всеки ден правя всякакви бабини деветини от сорта на топче с черен пипер, брашно и домашна ракия, отвара от бръшлян, торби с морска сол и още 101 начина за "самопомощ"!Нищо не помага!Отчаяна съм!
Моля ви, споделете, ако сте сред щастливците - КОЙ или КАКВО ви отърва от синузита!
Не мога да попадна и на добър лекар или лекар - хомеопат, така че ще бъда безкрайно благодарна, ако дадете координати на изпробван специалист!
Благодаря ви!

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 Мене хомеопатията, след 20-тина безуспешни хирургични интервенции с антибиотици и скалпел!  Sick

# 2
Отиваш на ул."Върбица" н`ам кой си номер (може би № 6), близо до канала (бул."Евл. Георгиев), където има индийски магазин и си взимаш един чайник за промиване на носа и почваш ежедневни процедури по прочистването му със солен разтвор (с морска сол), докато симптомите изчезнат. Може да ти отнеме месец-два, но ще те отърве от синузита.

# 3
  • Мнения: 9 991
Ми синузит не знам ама аз имах хронична хрема и я излекувах с бабина рецепта. 30гр. прополис се настъргва и се залива с 100гр. зехтин.Оставяш го да седи на тъмно 1 седмица и после капеш в носа.На мен за 1 седмица ми помогна.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Като дете имах сериозни проблеми със синузита,но при едно неразумно гмуркане на по-дълбоко в морето го "спуках",текнаха едни гнусотии и кръв,болката беше много силна и едва не се удавих.Със сигурност това не е начина за излекуване,но извадих късмет и няколко години нямах проблем със синузита.В последствие след едно пътуване в кола с климатик си го получих като подарък отново.
И мен си ме мъчи от тогава отново.Помага ми слагането на бучка смес от мед и масло в ноздрата преди лягане(но само в едната,следващата верер в другата).Чувала съм и за смъркане на стрити на прах изсушени диви краставички-тия,дето се пръскат като ги докоснеш,но по-съвсем малко,защото са опасни.Ще следя с интерес темата.

# 5
  • Мнения: 2 761
... взимаш един чайник за промиване на носа и почваш ежедневни процедури по прочистването му със солен разтвор (с морска сол), докато симптомите изчезнат.


Последния път и мен това ме отърва.Не бе6е съвсем индийски 4айник,но работи на съ6тия принцип.
qhnalametlata,много ме кефят постингите ти,за6тото мислим еднакво по много теми май.  bouquet

# 6
... взимаш един чайник за промиване на носа и почваш ежедневни процедури по прочистването му със солен разтвор (с морска сол), докато симптомите изчезнат.


Последния път и мен това ме отърва.Не бе6е съвсем индийски 4айник,но работи на съ6тия принцип.
qhnalametlata,много ме кефят постингите ти,за6тото мислим еднакво по много теми май.  bouquet

Начините за отърваване от редица болежки, било то хронични, или скоро придобити са най-различни. Има списък с методи, сред които човек може да си избере, при това без да стига до традиционната медицина. Колкото хора, толкова предпочитания, накратко казано Wink
А който е съгласен с мен и иска да си дискутираме по-нашироко, може да ме намери почти целодневно в кюто  Peace
Благодаря за оценката   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 761


Начините за отърваване от редица болежки, било то хронични, или скоро придобити са най-различни. Има списък с методи, сред които човек може да си избере, при това без да стига до традиционната медицина. 


 newsm10 newsm10  newsm10

# 8
  • Варна
  • Мнения: 478
Докато си намериш свястен лекар купи си от аптеката СИНУПРЕД ФОРТЕ-хомеопатично-има колям ефект.

# 9
  • Мнения: 1 559
Синупрет не е хомеопатично лекарство. Съдържа екстракт от киселец и други билки: http://www.doctorbg.com/data/File/S/Sinupret-Forte.pdf

По темата - излекувах синузита си с хомеопатия.

# 10
  • Мнения: 455
Преди двадесетина дни след рентгенова снимка ми поставиха диагноза синузит. Десният ми синус (който е на бузата - не помня какво беше мед. название на тези синуси) беше пълен ДО ГОРЕ с течност. След около 8-9 дни след началото на лечението нямаше НИКАКВА следа от синузит. Успоредно с хомеопатията обаче ходих и на физиотерапия. Не знам кое е повлияло повече...Успех !

# 11
  • Мнения: 698
Никога не съм се сблъсквала с този проблем, но съпругът ми като дете е имал синузит. Чичо му е казал да спре прясното мляко. И оттогава... никога не е имал подобен проблем. Колкото и да е невероятно, факт е.  newsm78

# 12
  • Мнения: 2 761
Изоб6то не е невероятно.Прясното мляко не може да се усвоява в по-късна възрастот организма,за6тото липсват някакви ензими.За да се подпомогн усвояването му трявба да се прибавя 6афран или канела.Освен това не трябва да се употребяват пастьоризирани продукти,за6тото увели4ават производството на слуз.

# 13
  • София
  • Мнения: 896
Мен и голямата ми дъщеря хомеопатията  bouquet

# 14
  • Русе
  • Мнения: 271
Докато си намериш свестен лекар купи си от аптеката СИНУПРЕД ФОРТЕ-хомеопатично-има голям ефект.
И на мен ми го изписаха като хомеопатично. Пих го по схема. Още на втория ден имах подобрение. И много бързо се оправих.

Общи условия

Активация на акаунт