Столче за хранене!

  • 2 718
  • 15
  •   1
Отговори
Решихме да купуваме столче за хранене на малката. Харесах си дори и модел. В магазина обаче срещнахме едни познати (тяхното бебе е на 10 мес), които ни казаха, че тяхното дете на иска да стои в столчето- върти се, мъчи се да прескача и т.н. и почти не го хранят там.  Току що друга позната с малко по-голямо дете ми каза същото. С една дума на тях не им върши работа. И аз започнах да се колебая. Бихте ли споделили как е при Вас и какво ви е мнението за дървените столчета (започнах да се замислям за токова)!  Thinking

# 1
  • Мнения: 636
Нашето столче е пластмасово, на Чиполино, много стабилно, използвахме го много и детето стоеше вътре, докато се храни.

# 2
Нашето столче е пластмасово, на Чиполино, много стабилно, използвахме го много и детето стоеше вътре, докато се храни.
И нашето е такова и се храни в него. Понякога, когато е кисела,  не иска да сяда, но тя това го прави и когато я слагаме в количката. В момента в който вече е седнала , спира със съпротивата newsm10

# 3
  • Мнения: 2 652
Аз такова столче съм си харесала, че направо ми е литнал каскетът. Направо на мен ми иде да седна в него.

# 4
  • Мнения: 2 323
Брей, много фешън изглежда! Каква марка е и има ли го в бг, цена?

# 5
  • Мнения: 2 652
Брей, много фешън изглежда! Каква марка е и има ли го в бг, цена?

Фешън е не, амиии Simple Smile
А дали го има в Бг - естествено, че го няма. Струва към 240 евра!! Но аз толкова съм се навила, че ще си го поръчам на познати от чужбинско. Fresco Bloom Highchair e столчето, ставало и за големи деца.
http://www.bloombaby.com/collection/feat.php?sID=19

# 6
  • София
  • Мнения: 8 272
С баткото го ползвахме интенцивно 6-7 месеца не си заслужава много да се инвестира спред мен ... а детето като порасне малко иска нещата на големите ... лично на мен не ми хареса показания по горе стол.... за мен е важно освен да се мести нагоре на долу да е компактен на сгъване и колелета няма, а това, че се върти в кръг не би ми помогнало
Това се продава в Бг (Zuma, Inglesina нямам идея за цената)

# 7
  • Мнения: 2 652
Има колела в основата, не е показано, но го пише в спецификацията.
А вие доволни ли сте от Инглезината, защото това ми е вторият фаворит?

# 8
  • Мнения: 8 917
Имаме Чиполино Гранд Комфорт и го използвахме до скоро. Ценна покупка! Peace

# 9
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Ние имаме две столчета - първото ни го подариха приятели - Neo nato - не знам какъв си модел. В началото беше удобно, но след 4-5 месеца вече малкия с мъка го удържахме вътре. Сега си стои сгънато и заема много място. 
Другото си го купихме ние - http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=122&products_id=3019  удобно е, практично е и е здраво и можем да го вземем навсякъде, когато пътуваме тримата! Не заема половината стая и се прибира в шкафа, когато не ни трябва и не струва 250 евро... Чисти се изключително лесно с влажна кърпа. Сега вече сме поотраснали и го използваме като бустер.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 298
Мисля, че още сте малки за дървено столче.
Ние бяхме със столче за хранене. Моето дете е захранено направо в него (преди това ползвахме функцията на електронна люлка) и всъщност беше наясно, че това е мястото за храна, винаги е седяла спокойно докато се нахрани.
Веднъж на едно излизане извън София се опитах да я храня без него - резултата беше пълно омазване и на двете. И толкова бяхме свикнали с него, че на първото ни море таткото щеше да получи удар докато товарейки багажа видя и приготвеното от мене в сгънат вид столче за хранене  Laughing (Естествено беше намерено място и за него в колата).  
Ползвахме го до скоро, дори и когато всички сядахме да се храним на масата - махнали сме табличката му и девойката ползва прибори и съдове от масата за хранене, но вместо на обикновен стол си седи на нейното столче.

# 11
  • Мнения: 120
Записвам се да следя темата, че и аз си мисля какво да е столчето  Thinking
За се га се храним в шезлонга, но малката хич не иска да е полу легнала та не знам как ще устискаме до заветните 6 месеца.
Мислех си за дървените варианти на столче (столче с масичка) - не е красиво, но пък е функционално особено ако се окаже че беба не иска да седи в столче. Поне да не ме е яд.  Още мисля де  Simple Smile
И аз като  svetlen82  -  ще ми се да прочета мнения.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Записвам се да следя темата, че и аз си мисля какво да е столчето  Thinking
За се га се храним в шезлонга, но малката хич не иска да е полу легнала та не знам как ще устискаме до заветните 6 месеца.
Мислех си за дървените варианти на столче (столче с масичка) - не е красиво, но пък е функционално особено ако се окаже че беба не иска да седи в столче. Поне да не ме е яд.  Още мисля де  Simple Smile
И аз като  svetlen82  -  ще ми се да прочета мнения.

Има един стол на Neo Nato който наподобява дървените и се преобразува в масичка и столче, но за разлика от дървените има и възможността да се коригира наклона на облегалката. Wink
http://www.-spam081-/index.php?option=com_virtuemart&page=sh … d=17&Itemid=1

# 13
  • Мнения: 1 230
С Чиполино Гранд Комфорт сме. Много съм доволна - свикнах я от малка да яде в него. Страхотно удобство и за мен и за нея  Peace

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Нашето столче е на Бертони, от по - скъпите на тази марка. Ползваме го вече година и нещо и мисля още поне толкова. Сега понякога правя компромиси, но когато започнахме да се храним с манджички и др. Марти беше винаги в столчето и знаеше, че сега ще се яде, няма да се играе, тича итн. Така създадохме навици за хранене.
Относно дървените столчета - всичките ми познати, които имат такова казват че децата не стоят в тях - може да е съвпадение, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт