Амико насоки

  • 934
  • 12
  •   1
Отговори
 Praynig Извинявам се че отварям нова тема но искам да ви попитам след като мина много време откакто това чудо се прочу има ли някои доволен и наистина ли запазва кг?Питам защото от месеци карам на плодове и ако почна да ям нормално ще кача и ми трябва някво такова хапче моля ви споделете  Praynig Hug

# 1
  • Мнения: 1 454
Колко свали с плодовете, доволна ли си...аз някъде чух , че не било лошо, но по-добре недей...тук повечето май хвалят Липозана

# 2
Ми много нз колко точно но вече изглеждам мн слаба висока съм 169 и тежа 47-48

# 3
Днес си взех Амикото ако помогне ще пиша за да няма и други като мен да се колебаят и дано да помогна на някои:)

# 4
  • Мнения: 1 416
И на мен ми остава мъничко до бленуваните кг,тормозя се как после да ги задържа ще следя темата с интерес   bouquet

# 5
  • Мнения: 305
Изглежда хубаво,дано помага.Аз също ще следя,понеже също задържам кг

# 6
Нз дали си внушавам но го пия и ядох бая неща вчера и си викам краи утре ще сам качила но уви не сам:)мн се радвам дано да продалжава така:Stuck Out Tongue

# 7
  • Мнения: 305
Я кажи колко струва  newsm78

# 8
Аз си го взех за 10лева 20таблетки но на някои места може да се намери и по-евтино

# 9
  • Мнения: 305
На ден по колко се пият и кога?

# 10
15min preid hranene po edno ili dve ako e obilno hraneneto

# 11
  • Мнения: 305
 newsm78 В такъв случай те за една седмица и ще свършат.Все пак мерси много.АКо продалжиш да имаш резултати,ще те помоля да пишеш   bouquet

# 12
Nz kak no se premerih tuku 6to edin kg po malko sam  Shocked Shocked Mnogo se radvam Party Party

Общи условия

Активация на акаунт