Мнения за ЦДГ Здраве кв. Изток

  • 590
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Мили майки, моля споделете мнения за ЦДГ Здраве в кв. Изток, ако някой има впечатления. Благодаря.

# 1
  • Мнения: 636
 Дъщеря ми ще бъде там, но още не е тръгнала заади стачките. Преди да я запиша точно там, разпитах поне -5-6 майки с деца там и те са доволни.

# 2
  • Мнения: 33
Благодаря. Не можах да намеря мнения, специално за възпитателките там. Иначе видях базата им, след основен ремонт е и много ми хареса защото е просторно и имат добра зала за тържества. Директорката също е много любезна и отзивчива. Ако учителките са на ниво, ми се иска да прехвърля дъщеря ми там която е 3 гр. Имате ли мнения за учителките?

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 934
И аз преди време се опитах да получа инфо за тази дет. градина, но я бях писала 70 ОДЗ и никой не ми отговори. Малкия би трябвало да почне там след стачката. Аз я избрах, защото ми е до работата, а в кварталната няма места. Като цяло директорката ми направи добро впечатление, но това което ме притеснява е че са дали част от двора на дет. градина за двор на новострояща се кооперация до нея. Не знам дали няма да е мръсно, прашно и шумно от строежа, но се надявам бързо да свърши, а и нямам друг избор за момента.

# 4
  • Germany
  • Мнения: 7 934
Вчера минах оттам и още имаше бележка стачка на вратата.... на мен също не са ми звъняли.

Общи условия

Активация на акаунт