бурканчета на Ганчев?!?

  • 1 867
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Здравейте!

Сигурна съм, че тук има още много като мен, които са събрали един куп бурканчета от храни на Ганчев, Хип, Гербер и такива подобни. Чудя се какво да ги правя?!? Капачките им са едни такива, че не могат да се ползват за  ooooh! ... нищо. кажете ако сте намерили какво да ги правите. А-а-а, ... и кутиите от НАН - тях за какво ги ползвате (не става за подправки   chef - за тях вече си измислих Wink ).

Ще се радвам на идейки!!! Peace

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Складирала съм си ги в гаража, но скоро ще ги зафуча в кофата. За нищо не вършат работа.

# 2
  • Мнения: 25 449
За сладка стават - такива, които не се стерилизират.

# 3
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Хвърлям бурканите, а с кутии от адапте обзаведох махалата.

# 4
  • София
  • Мнения: 344
Май ги приемат на вторични суровини като нестандартно стъкло.Аз ги давах на една позната, която си ги носеше там.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Моите кутии са от Фризолак и другите след него. Пазя няколко и в тях си боядисвам яйцата за Великден. Обаче бързо ръждясват пущините.
Бурканчетата ми бяха основно на Ам-Ам. Докато свеки беше на село и ги занесохме и тя си сложи сладка в тях. После изяла сладката и хвърлила бурканчетата.

Пропуснах да напиша, че използвах алуминиевото фолио, с което бяха запечатани кутиите. Направих си формички за сладки-фунийки.

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 20:00 от Саня

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
ганчев ,хип и опаковки от АМ изхвърлям веднага след отварянето и използването им.За нищо не стават.Пазя само ам-ам.Тях ги давам на майка за втора употреба. Grinning

# 7
  • Мнения: 323
Всичко съм изхвърлила. Peace

# 8
  • Мнения: 1 217
И аз така се чудя какво да ги правя.
Айде кутиите от Ам вършат някаква работа ама бурканите.....
Питах в няколко изкупвателни пункта,но точно такова стъкло не приемали.

# 9
  • Мнения: 43
Изхвървям ги

# 10
  • Мнения: 330
До скоро стояха в избата, но преди дни ги изхвърлихме в кош за разделно събиране - т.е. стъклария за преработка.

# 11
  • Мнения: 244
всичко на боклука освен някой кутии мъжът ми да си съира винтчета Crazy

# 12
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Всичко съм изхвърлила. Peace

И аз така.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 248
Тъкмо се чудех и аз какво да ги правя тези бурканчета - захранваме се от месец, а вече имам събрани ю, а си представям след няколко месеца какво ще стане. Вижда ми се кощунство да се изхвърля стъкло - дали в тези кофи за разделното събиране, наистина се събира разделно и се преобработва? newsm78

# 14
  • Мнения: 817
Всичко хвърлям веднага ,въобще не ги пазя.
Сега и аз се зачудих з какво по принципмогат да се използват ThinkingСвекърва ми прави зимнина и ми е казала ,че са неподходящ,защто капачките не се затваряли някак си.......... .
Или ги върни за вторични суровини или ги хвърли Laughing,това е най-чистата работа.

Общи условия

Активация на акаунт