Отговори
  • Мнения: 1 251
Мами, помагайте. Боли ме зъб и най-вероятно ще трябва утре или най-късно в петък да се вади. Реших да изцедя малко кърма, ако поради упойката или от болката /ако пия болкоуспокоителни/ не мога да давам известно време на бебо кърма. Обаче с помпата на Авент се мъча от часове и не ще и не ще да стане вакум и да тръгне млякото. Просто вече полудявам, зъба ме боли, помпата не става и ми идва smile3511. Приемам съвети всякакви.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Да не би да си обърнала наопаки малкото кръгличко беличко нещо в средата, я го пробвай от другата страна Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 251
Да не би да си обърнала наопаки малкото кръгличко беличко нещо в средата, я го пробвай от другата страна Simple Smile

Янтра, златна си! Хиляди благодарности, че просветляваш такива заблудени като мен! Hug

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Малкото беличко нещо е клапата и се слага с ръбестата част нагоре т.е. гладката част гледа надолу към шишенцето, а ръбестата нагоре към уплътнителя. И браво, че е станало....

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
 Laughing Защото и аз го бях обърнала навремето Blush

# 5
  • Мнения: 1 672
Да не би да си обърнала наопаки малкото кръгличко беличко нещо в средата, я го пробвай от другата страна Simple Smile
да това беличкото стои от долната страна

# 6
  • София
  • Мнения: 6 254
И аз така в болницата се ядосвах, че съм си купила захабена помпа  Embarassed (взех я от Продавалника), а то малкото кръгче отдолу съм го обърнала със зъбчетата надолу. Добре, че една мама имаше такава, та ми показа.

Общи условия

Активация на акаунт