Кои манджи могат да се замразяват?

  • 1 213
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 704
Бебочка вече хич не иска да спи и аз само търча около нея, за готвене хич не остава време..  та си зачудих дали не мога като готвя в по-големи количества да замразявам примерно 1-2 порции  Thinking че на мъжо му писва да яде едно и също 3 дни подред, пък аз все гледам да е повече за да не готвя всеки ден  ooooh!
ама незнам кое става и кое не?! някой прави ли го тоя номер?

# 1
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
ПО принцип всичко може да zамраzяваш. Поне на мен в момента не ми хрумва нещо, което не става.
Само веднъж zамраzих Camembert и след раzмръzяването му не беше zа ядене... Sick

# 2
  • Хасково
  • Мнения: 992
Всичко става за замръзяване! Слагай смело!

# 3
  • Мнения: 3 211
Само ядене с картофи не става, след като се размрази има ужасен вкус.

# 4
  • Мнения: 6 243
Пълнени чушки, сарми, супи и бульони - концентрат - това съм замразявала

# 5
  • Мнения: 3 927
Аз съм замразявала само сарми, че като навия цял гювеч и няма изяждане Wink
Но знам, че сготвени веднъж замразени зеленчуци не бива да се замразяват повторно! А може би това важи и за другите замразени продукти Thinking

# 6
  • Мнения: 455
Аз лично не замразявам ядене във фризера. Но имам няколко лоши спомена от забрявяне на ядене на балкона през зимата. На сутринта съм го намирала на кокъл. След като го претопля не става за нищо - говоря по-специално за картофи и ориз. Домашни зеленчукови пюрета също пробвах да замразя, но резултата беше същия като ги размразих. И спрях.....

# 7
Pravq dva vida supa-zelen4ukova i pile6ka v po-golqmo koli4estvo.Pylnq si burkan4eta i gi zamrazqvam.Sled tova si gi toplq i bebka si gi hapva.  Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт