samsung x 520?

  • 536
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
имате ли наблюдения върху телефона?мн моля някоя мама ако е имала или има такув да каже мнението си? Hug

# 1
# 2
имате ли наблюдения върху телефона?мн моля някоя мама ако е имала или има такув да каже мнението си? Hug

Чисто практически тел. с капак, но без горен дисплей не ми се струва удобен...
Иначе има готин червен цвят Simple Smile))

# 3
  • Мнения: 4 435
И аз така мисля че не е хубаво телефон с капаче да няма външен дисплей.Защо не видиш нещо от сорта на U600 пак на Самсунг.

# 4
  • Мнения: 146
аз искам да е нещо с капаче Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 4 435
Еми тогава си избери да има външен дисплей,по-удобно е.Аз преди винаги бях с такива с капаче.

# 6
  • Мнения: 83
http://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_40963_42_0_4000.png

Виж този телефон. Имам такъв и съм много доволна. Sony Ericsson Z610i

# 7
  • София
  • Мнения: 5 651
Съседката ми има такъв и съм го разглеждала сериозно, защото също си търсех телефон. Освен че няма външен дисплей, което определено е минус, капачето му доста вече се клати в затворено положение, не ми се вижда твърде стабилен. Иначе оплаквания тя няма от него, работи нормално, проблеми не й е правил. А аз от 3 дни имам самсунг Х830, дзвер голям, но още не съм намерила време да седна и да го разуча, има разни гъделчета. Изглежда здрав, капачето му се върти настрани и е мъничък, колкото половин цигарена кутия.

# 8
  • София
  • Мнения: 228
Майка ми има такъв. Изключително лесно работи с него и е много доволна. Единственият недостатък е малката му памет.

# 9
  • Мнения: 146
а нещо друго с капаче? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт