www.promod.eu - 10

  • 13 819
  • 386
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 476
                                             ВЪПРОСНИЯТ САЙТ

Малко обща информация, за да няма постоянно повтарящи се въпроси:

Доставката до БГ е 30 евро, има лятна промоция, 22.50 евро е при поръчка за над 60 евро. След всяка поръчка имате 15 дневен срок да направите следваща с безплатна доставка. Сайта има опции за разглеждане в няколко вида валута, варианта да поръчвате в евро е най- евтин, ако се чудите как да видите цените в евро, отивате най- отдолу на страницата, там има 4 кръгчета с 4 знамена, последното е на ЕС, натискайки го се зарежда нов прозорец- избирате страна БГ и език Английски, сайта се отваря наново, но вече с цени в евро, плаща се единствено с Кредитна карта, аз плащам с ПИБ/Виза и нямам проблем, размерите са напълно реални, номерациите си отговарят, обувките са по българска номерация. Ако имате колебания, когато изберете даден артикул, до падащото меню за размера има един розов въпросителен знак където е таблицата с размерите, почти всичко в сайта е с pop-up window така че може да заредите веднъж и да си го ползвате спокойно докато разглеждате. Доставката е 7-10 работни дни на посочения адрес, обикновено в работно време. Това се сещам засега, добавяйте, сигурна съм че има още някой повтарящ се въпрос, който съм пропуснала, извинявам се за което!

Може да се организира обща поръчка, всичко е въпрос на желание!
Поръчващи по местоживеене:
Тедито- Варна - поръчка се прави всеки петък, поръчва за цялата страна
Чоколина- Варна- само за Варна
Финти- София


Тедито прави поръчки за цялата страна, куриерската такса до вкъщи е 5лв, предполагам и останалите момичета няма да имат нищо против да поръчват за страната

Ето още малко полезна информация:
ПЪТЕВОДИТЕЛ ЗА ОНЛАЙН ПАЗАРУВАНЕ


НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОРЪЧКИ
име и парола: promod
това са неуспешни поръчки, които са непотребни за нас, но може да допаднат на някой друг

ТЕМА 9
ТЕМА 8
ТЕМА 7
ТЕМА 6

# 1
  • Мнения: 2 199
 Честита темичка
Party

  bouquet

# 2
  • Мнения: X
Хайде само успешни покупки!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Едно въпросче -някой да е поръчвал това - http://www.promod.eu/dresses/canvas-shirt-dress-khaki-R3200072033N15P2T2Z1.html

# 4
  • Мнения: 3 210
Хайде само успешни покупки!

 Peace И повече намаления  Mr. Green

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Много странно, днес трябва да ми пристигне пратката, в Проследяване на поръчката пише, че е On time, а пък долу последната актуализация е от 29.09. - че пратката е в Букурещ. Случвало ли ви се е?

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 13:50 от chockolina

# 6
# 7
  • Мнения: 34
Извинете много за въпроса,но искам да ви попитам с какви карти поръчвате,защото аз досега плащах с Дайнърс Клуб на ПИБ,но от два дни не мога да платя и ми изпращат съобщение, че не могат да завършат транзакцията.Преди малко пробвах с Виза на ОББ, но пак не се получи Thinking.

# 8
  • Мнения: X
Извинете много за въпроса,но искам да ви попитам с какви карти поръчвате,защото аз досега плащах с Дайнърс Клуб на ПИБ,но от два дни не мога да платя и ми изпращат съобщение, че не могат да завършат транзакцията.Преди малко пробвах с Виза на ОББ, но пак не се получи Thinking.

С Виза Класик на ПИБ.

# 9
  • София
  • Мнения: 971
Извинете много за въпроса,но искам да ви попитам с какви карти поръчвате,защото аз досега плащах с Дайнърс Клуб на ПИБ,но от два дни не мога да платя и ми изпращат съобщение, че не могат да завършат транзакцията.Преди малко пробвах с Виза на ОББ, но пак не се получи Thinking.

С Виза Класик на ПИБ.

и аз  Peace

# 10
  • Мнения: 34
Много странно, днес трябва да ми пристигне пратката, в Проследяване на поръчката пише, че е On time, а пък долу последната актуализация е от 29.09. - че пратката е в Букурещ. Случвало ли ви се е?
Да.Последната ми пратка пристигна така.Очаквай днес да ти дойде пратката.

# 11
  • Мнения: 101
Не съм поръчвала,на много я харесвам.Чакам да я намалят още малко Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 451
Момичетаааа, моето гащеризонче си е вече у дома! newsm68 Страхотно е! Материята е супер, плътна с наситено черен цвят. Коланчето към него е много сладко. Сега май ще ми трябва едно бяло поло. Wink
2-ката ми стана (като поръчвах 1-цата беше свършила). Е, можеше да е с един номер по-малък, но и така ми стои добре.
Теди Hug  bouquet

# 13
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
поня дойде ли панталона,че му се чудя още

# 14
  • Мнения: 101
Ели,Теди каза,че в петък ще пристигне  PeaceКато го получа,ще ти пиша

Общи условия

Активация на акаунт