моля препоръчайте постановка в Куклен театър за най малките

  • 15 349
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
мами,кога заведохте за първи път децата си на Куклен театър,на коя постановка и в кой театър newsm78
Ще ми се да заведа детето
Моля препоръчайте ни нещо:hug:

# 1
  • София
  • Мнения: 888
За пръв  моята дъщеря беше на тетър в яслата на година и половина. От тогава  колкото се може по -често  я водя в Столичен куклен театър. Много й хареса и разказва с удоволствие.

# 2
  • Мнения: 3 423
и още нещо препоръчаха ми "Слончето с розовите уши "в 199,като за най малките ,какво мислите newsm78

Петрова Hug много мерси,може ли да препоръчаш конкретна постановка

# 3
  • София
  • Мнения: 888
и още нещо препоръчаха ми "Слончето с розовите уши "в 199,като за най малките ,какво мислите newsm78

Петрова Hug много мерси,може ли да препоръчаш конкретна постановка
"Слончето с розовите уши " е супер за малките.Както и "Снежанка", "Господин Крокотак и лошото куче Бъч","Червената шапчица", "Котаракът в  чизми", "Капаз за мишки". Всички детски приказки:)Един път гледахме "Житента питка" - много й хареса.

# 4
  • Мнения: 4 841
Хубаво е добре да прецениш реакциите на детето, да поразпиташ по-подробно за обстановката на постановката... Казвам ти го, защото имах неблагоразумието да заведа сина си на 2 години и два месеца на постановката "Какво е чудо станало" в театър Ариел - ами като загасиха лампите и като закрещяха на висок глас, страшно дразнещо и непрофесионално - детето се разплака, уплаши се, а и дори за мен беше прекалено шумно и някак дразнещо преекспонирано...
Трябваше му време, за да поиска да отиде пак на театър, и то благодарение на представленията в детската градина - там са на светло, та успяха да му изличат лошите впечатления.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 576
Щерката е на 2,3  г. и миналият месец ходихме "на 3-те прасенца". Много и хареса и дори в събота сме на "Снежанка".

# 6
  • Мнения: 3 479
Трите прасенца в Централен Куклен Театър
Като отидеш в театъра, на касата ще ти дадат една брошурка с постановките и там е написано всяко представление за каква възраст е подходящо

# 7
# 8
  • Мнения: 63


Щерката е на 2,3  г. и миналият месец ходихме "на 3-те прасенца". Много и хареса и дори в събота сме на "Снежанка".

от колко часа са преставленията !?

# 9
  • Мнения: 753
Бяхме на представление на 'Трите прасенце' сега лятото, кърмаческия колектив го бяха организирали, беше август, моето дете гледаше с отворена уста....а и повечето дечица също...

# 10
  • София, център
  • Мнения: 3 455

Като отидеш в театъра, на касата ще ти дадат една брошурка с постановките и там е написано всяко представление за каква възраст е подходящо


# 11
  • Мнения: 342
На трите прасенца и ние ходихме в салона който е на Гурко,обаче отидохме почти 5 минути преди представлението и бяхме на последния ред,но пак се виждаше добре/зад нас нмаше никой и качих детето на облегалката./Имаше деца на различни възрасти,но според мен на всички ми беше забавно.

# 12
  • Мнения: 809
Стефчо го заведох за първи път на година и половина в Столичния куклен театър.
Постановката беше "Кой има магарешки уши" - оказа се изключително подходяща за тази възраст.
Много цветно, с много кукли и много понятно представление за деца на тази възраст.
Дълго време след това Стефчо имаше откъслечни спомени от постановката.

# 13
  • Мнения: 5 228
Хубаво е добре да прецениш реакциите на детето, да поразпиташ по-подробно за обстановката на постановката... Казвам ти го, защото имах неблагоразумието да заведа сина си на 2 години и два месеца на постановката "Какво е чудо станало" в театър Ариел - ами като загасиха лампите и като закрещяха на висок глас, ......

Същото ни се случи преди 2 седмици на Гурко - със страхотно желание заведохме дъщеря ни за първи път на театър, постановката беше Любопитното слонче. Всичко беше прекрасно, докато не загасиха лампите, стана абсолютна тъмница за около минута - твърде дълго. След това негри с поли от лико заподскачаха по сцената. Детето страхотно се изплаши. Веднага си тръгнахме.

Четох, че в неделя сутрин има куклен театър в Гранд хотел София. Някой ходил ли е вече?

# 14
  • Мнения: 3 423
много благодаря на всички за предложенията Hug

Общи условия

Активация на акаунт