На моето бюро...

  • 3 563
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 759
                 ... има висока прозрачна чаша с полупрозрачна цветна течност и чадърче, неголяма палмичка, снимка в рамка, три вида дъвки, едни ментови бонбони, конец за зъби, оранжева ароматна свещ върху тъмна квадратна подложка за дългите работни нощи.

                 В чекмеджето се помещава един сладурски несесер с гланц, спирала, две жълти пилички за нокти на Ейвън и всякакви джунджурийки... Отделно имам стилен несесер с лекарства, голяма част от които за неща от които никога не съм боледувала - всъщност седят там само за да чакат да му дотрябват на някой колега. Мразя на някого да му трябва нещо, а аз да нямам. Опаковка вафли, захарница с кафява захар на кубчета и две допълнителни кутии цигари. Две различни опаковки влажни кърпи, + едни интимни. Сухи кърпички, късметчета за кафе, лак за нокти, парфюм, и най-накрая чадър за всеки случай.

                 Това са ми личните вещи на МОЕТО си бюро. Вие сте  Mr. Green.

# 1
  • Мнения: 4 585



Не разбрах, за бюро в офис ли говорим, или в дома.
Съдържанието на моите е различно, а това което описваш може да е навсякъде.

# 2
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 127
На моето бюро в момента има: две тетрадки,два учебника,несесерче с химикали,пепелник пълен с монети,несесерче с бижутата ми,несесерче с гримовете ми,два мобилни телефона,ключове и картата ми и пакетче с фъстъци..

В първото чекмедже са ми документите,във второто другата част от тетрадките,химикалите,кламери и папка.В третото са ми кабелите за Айпода и фотоапарата...

П.С. Нямаше ли подобна тема?  newsm78

# 3
  • Мнения: 13
Тая тема ме уби  Mr. Green
Айде и аз ще разкрия - клавиатура, мишка, 2 телефона, тел. тефтерче, вестник, книга Twisted Evil
В чекмеджетата ако започна да изреждам, няма да си легна тая нощ  Whistling

# 4
  • usa
  • Мнения: 2 113
на служебното си бюро не държа нищо лично, на това в къщи - всичко лично мое бива бързо затрупано с личните вещи на другите членове на семейството, затова предпочитам да не си го държа на бюрото.

# 5
  • Мнения: 393
Чета и не вярвам newsm78.
Ако посочените "нещица" са на СЛУЖЕБНО бюро Crazy....
На МОЕТО СЛУЖЕБНО бюро има снимка на децата ми и..... останалото са НЕЩА пряко  свързани с работата ми. В къщи НА БЮРОТО освен монитор, дискове, камера и хартия за принтера НЯМАМ нищо излишно ( забравих пепелника  Mr. Green).

# 6
  • Мнения: 3 622
На служебното ми бюро има  монитор, клавиатура, мишка, служебни бумащини и от по - личните неща имам моливник и новогодишна картичка направени от сина ми, вазичка в която почти постоянно има някакви цветя, и едно джудженце с кошничка на гърба и в кошничката има бонбони които си хапвам аз  Wink

# 7
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На служебното ми бюро (те са поне две  ooooh!, при това големшки) има хартия. Аз съм виновна единолично за поне две гори. моливник, в който само мен ме няма и би позволил на чиновник да прекара спокойно една година на безлюден остров. От време на време се появява чаша, но те са враг на чиновника и е за кратко. Папки-под и на бюрото. Печати, около десет. Понякога аз съм приседнала върху бюрото, понякога други
И, машинката за отваряне на писма, която предизвиква див блясък на чиновническия ми поглед  Laughing
Компютърът ми е на друго бюро и столът ми си е издълбал коловози до него

# 8
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
На служ. си бюро не държа нищо лично. Даже и снимка. Има, освен клавиатура и мишка, тефтер, моливник, папки, разни бележки и т.н. В чекмеджетата бумащини, които гледам период. да прочиствам.

# 9
  • Мнения: 516
На служебното имам запалка, кестенче, етикет от дреха, касова бележка, цигари, запалка, слънчеви очила, чаша с кафе от автомат, листче с информация, забравено от една клиентка, две монети от по 1 ст.
Това са нещата, на които не им е мястото тук. Другото е стандартно.

# 10
  • Мнения: 389
На работното ми бюро има:

- компютър и телефон
- двата лични мобилни телефона
- чаша вода
- листи с бележки по проекти
- стари материали - папки и листи - в пластмасова "тавичка"
- разпечатки, каталози и едно меню

... и тук-там и трохи, понеже преди малко закусвах  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 585
З бюра са мои. Комп, монитора е вдигнат на поставка закрепена, клавиатурата е под него, много малка мишка свети синьо, не е за моята шепа, телефон, дистанционно за климатик, мобилен, зарядно постоянно включено в контакт, 20 карти една върху дрига с всеки курник и гараж, листчета за записки CUBE in cardboard box 3 химикала, пиромолив ротринг в бюрото ботуши в найлонова торба, залепена със скоч /адски миришат/ дори да са стерилно чисти, електричарски боти и ръкавици, тънкописци 4 цвята, линии, линийки и шаблончета, мнооого листи за драскане, исусов венец - наследство от предишния обитател, книжка "Хата йога за всички".

# 12
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Снимка на сина,лисчета за записки,календар,принтер който много мразя,защото заема голяма част,телефон,телбод,кламери,антителбот,тетрадки,стокови,фактури,пари и все такива скучни работи.Единствено едно панерче пълно с миди,рапани,морски охлюви и камъни ми напомнят за истинския свят.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 787
В отпуска съм и мога да напиша какво има на домашното ни бюро.

 Освен монитора и клавиатурата с мишката се подвизават слушалки с микрофон, част от колонките, един моливник, пъмен предимно с развалени химикалки, чашата ми с чай (вече празна), чинийка, в която стоеше сандвичът ми, една детска книжка, едно списание, една чашка пластмасова детска, носни къпрички, две фиби и един ластик.

С една дума, боклуци бол!  Laughing

# 14
  • Мнения: 442
има стандартните неща - няма да ги изброявам. има едно яйце от щраус, за което колежката само чака някой да попита какво е това и започва да обясня как това е моето яйце, което аз съм си го снесла... и голям смях  smile3507 вече на никого в стаята не му е смешно, освен на нея. май е време да си го занеса у дома.

Общи условия

Активация на акаунт