Доц.Балев - Варна

  • 1 673
  • 8
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 3 244
Някой знае ли как става номерът със записването при доц.Балев? Не можело предварително, трябва в петък сутринта да отида. Можело и по телефона, но четох, че не вдигали по това време. Представям си тълпа бременни мами да висят от 7 часа пред регистратура. Видях в друга тема, че преглеждал в понеделник и сряда от 15 до 18. Някой има ли актуална информация?

И не не последно място - колко струва прегледа? Става въпрос за нух.транслукенция в 13-та г.с.

Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 17 407
35 лв, записването е само в петък сутринта. Пращаш мъжа си Mr. Green, моят като е ходил, е казвал, че има към 20-тина души. Първо се обслужват те, и ако останат часове- по телефона.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 244
35 лв, записването е само в петък сутринта. Пращаш мъжа си Mr. Green, моят като е ходил, е казвал, че има към 20-тина души. Първо се обслужват те, и ако останат часове- по телефона.

Благодаря за отговора  Hug А такова ли е наистина работното му време? - от 15 до 18?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 231
Да, такова е работното време. Можеш да рискуваш и да отидеш без час, в края на работното време, чувала съм че не връща пациенти.
Регистратурата започва работа в 8. Предния път пратих баща ми по погрешка уж за 7,30, той отишъл в 7,10 и беше 3ти подред. Сега ще видим как ще е за следващия преглед..

# 4
  • Варна
  • Мнения: 634
Повдигам темата за да питам тези които са ходили при доц.Балев в кои гестационни седмици се правеха трите прегледа при него.Моя приятелка е бременна ,съвсем в началото е още.Но аз не си спомням кога точно съм ходила  Embarassed,помня само че последния беше в 32 г.с. ,но и за този не съм сигурна.  Rolling Eyes
Благодаря ви предварително.

# 5
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
На мен ми каза в 11, 19 и 32 седмица

# 6
  • Варна
  • Мнения: 634
На мен ми каза в 11, 19 и 32 седмица

Много ти благодаря.

# 7
  • Мнения: 79
Ходих при него за второ мнение и бях в 18г.с. На описанието на плода което ми даде пишеше контрола 32г.с. но не съм ходила защото съм доволна от моя лекар.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 14
Аз ходих в 18 г.с..Записах се по телефона -почти без проблем.Като отидох в посочения час чаках само 5 мин. и ме повикаха за прегледа.
Незнам дали беше случайност. В 32 г.с. пак мисля да се запиша.

Общи условия

Активация на акаунт