За Нестле Джуниър

  • 3 912
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 908
Искам да питам за мнения за Нестле Джуниър-доволни ли сте,не сте ли,защо?Мисля да сменям млякото след годинка от Аптамил3 на Нестле Джуниър,първо заради финансовата полза-не издържам на 600г да давам 14.15лв.докато Нестлето е по-евтино,за по-голям грамаж все пак,освен това в нашият град няма проблем със намирането на Аптамил 1и 2,но има дефицит със зареждането на 3 и го купувам след заявки,от които вече ми писна.Искам като  имам нужда от мляко да отида и да си го купя направо,а не да чакам заявка-офф,отплеснах се.
Благодаря на включилите се мами!  bouquet

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Дъщеря ми вече 4 месец пие Нестле Джуниър с кеф-хубаво си е млякото,сменяй смело!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Наскоро смених Аптамил3 с Нестле. Нямама проблем при дъщеря ми, пие го с удоволствие

# 3
  • Мнения: 630
И аз пробвах да сменя аптамил 3 с нестле джуниър, но Мия не го хареса изобщо. Няколко пъти хвърляше шишето с отвращение. След това пи известно време Лактана 3 без проблем. И на мен не ми хареса млякото на нестле -много по-рядко е в сравнение и с аптамила и с лактаната.

# 4
  • Мнения: 2 908
За съжаление Лактана също не се зарежда тук и ще трябва ако не го хареса да се върна на Аптамил.Ще пробвам,просто искам да знам смятате ли млякото за добро,че е по-рядко от Аптамил ми е ясно,това ми е притеснението,дали ще го приеме.

# 5
  • Мнения: 1 049
Зависи дали ще приеме вкуса му, Нестле също става и навсякъде се продава по-евтино. Според мен Аптамила си е най-хубав, но ако толкова трудно се намира пробвай дали ще стане смяната... Детето ще си каже  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз давах до 1г. Нутрилон. След това минахме на Нестле Джуниър. Нямахме проблеми, прие го добре и все още го пие  Simple Smile
Пробвай и дано и твоето дете го хареса  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 12 552
Синът ми е на Джуниър и го пие с удоволствие.

# 8
  • Мнения: 966
Не го пие,а и го дабавям към храната.Не иска да го пие  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 6 971
Добавям го към закуската. Когато смених Аптамил 3 с Джуниър не е имало никакъв проблем.

# 10
  • Мнения: 145
Смених Аптамил с Нестле Джуниър веднага след годинката,прие го без проблем,вече 5ти месец сутрин и вечер е основната му храна. Млякото е много е хубаво!

# 11
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Синът ми от 8 месеца е на Нестле Джуниър и си го пие с удоволствие! Peace

# 12
  • Мнения: 858
Синът ми е на Джуниър и го пие с удоволствие.
Peace

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
И моя син от НАН 2 мина на Нестле Джуниър. Вече 4 месеца си го пие, дори изпива цялото шише - 240мл.

# 14
  • Мнения: 707
След годинката е препоръчително децата да минат на обикновено прясно мляко ... Прилична цена, беz zаявки и лесно достъпно   Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт