Козметика ANNEMARIE BÖRLIND ???

  • 1 051
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 58
  bouquet     bouquet       bouquet

Дами попаднах на тази козметика в нета, но мисля че я няма по аптеките и магазините. Ако сте я ползвали или имате някакви непреки впечатления бихте ли споделили?

  bouquet      bouquet       bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Бях писала преди време до вносителите - отговориха ми любезно и ми изпратиха на дадения от мен адрес мостри от дневен и нощен крем, съответно за чувствителна и за мазна кожа. Много тежки ми се видяха и не ми понесоха добре на кожата, но мисля, че това е строго индивидуално. Във всеки случай ухаеха приятно и бяха с добра консистенция тестерчетата. Доколкото помня, става дума за швейцарска козметика.

# 2
  • Мнения: 58
Бях писала преди време до вносителите - отговориха ми любезно и ми изпратиха на дадения от мен адрес мостри от дневен и нощен крем, съответно за чувствителна и за мазна кожа. Много тежки ми се видяха и не ми понесоха добре на кожата, но мисля, че това е строго индивидуално. Във всеки случай ухаеха приятно и бяха с добра консистенция тестерчетата. Доколкото помня, става дума за швейцарска козметика.



Благодаря ти!   bouquet
Явно не е много разпространена, защото не успявам да я намеря никъде, а от вносителите все още отговор няма    Confused

# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Получих тестерите  от вносителите на козметиката-на първо четене кремчетата не ми дразнят кожата,не ми правят кир ефект-както повечето -тази сутрин се събудих със свежа ,отпочинала кожа.След седмица ще пиша за отзиви.  bouquet Козметиката е немска. Peace

Общи условия

Активация на акаунт