По 50 евра за нов паспорт ще се харчим

  • 2 352
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
  Толкова щяла да е цената на новите паспорти с био-метрични данни. Добрата новина ако може да се нарече така е, че всеки ще си подава заявлението за такъв след изтичане срока на настоящия си. Трябва да погледна кога ми изтича ( нали личните карти ще се подменят , защо ги наричат паспорти  Rolling Eyes).
 Представям си каква хамалогия ще настане пак и каква е тая цифра ooooh!

# 1
  • Мнения: 2 178
Ми то за какво ли не ни рекетират, не се учудвам.  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 533
Да не би да става въпрос за червените паспорти?

# 3
  • Мнения: 4 665

И аз това се зачудих, но нали преди време се спрягаше подмяната на личните с тези от по нов вид с чиповете...
http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=184663

# 4
  • Варна
  • Мнения: 428
уф, все нещо ще измислят  #Cussing out

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
според мен става въпрос за международните паспорти. те са с биометрични данни.

все пак за пътуване в Европа вече не ни трябва паспорт...
чудя се обаче защо всички трябва да се с парпорти с биометрични данни. доколкото знам само САЩ изискват подобна информация Thinking

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
хайде стига вече!!! преди една седмица си взех новия паспорт (червения). беше изтекъл преди повече от две години, но по необясними причини си спестих глобата за невръщане на документ за самоличност веднага след изтичането му . да бях изчакала още малко и направо да си направя нов Twisted Evil

# 7
  • Мнения: 4 665
 На мен все ми се върти в ума, че бяха казали че ще се сменят документите за самоличност, което на пръв прочит за мен означава личните карти Thinking

# 8
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
На мен все ми се върти в ума, че бяха казали че ще се сменят документите за самоличност, което на пръв прочит за мен означава личните карти Thinking

в статията пише паспорти, на снимката са международни паспорти, защо да са лични карти?

# 9
  • Мнения: 3 537
И ще имат пръстов отпечатък май. Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 25 447
Първо започват да сменят задграничните паспорти, след тях, може би година по-късно - и личните карти. Трябваше да стартира кампанията в края на тази година, но може да остане и за следващата, ако слуховете, че не са готови с техниката са верни.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 4 665
Червените са, да но нали казваха че ще подменят личните карти? И аз се обърках, ще стане ясно...

# 12
  • Мнения: 2 759
                   Дано са личните карти, че тъкмо си направих и няма да изтече скоро... От друга страна, какви са тези биометрични данни - аз не бих искала да давам подобни, ако е това, което си мисля  newsm78.

# 13
  • Мнения: 677
Много ясно, че червените ще бъдат с отпечатък. И много ясно, че ще бъдат скъпи. Конкурси, но и комисионни все пак. 3 милиона по колкото и да умножиш, все е добра цифра.

# 14
  • Мнения: 7 430
Аз искам да са личните карти Peace...моите мишоци някъде са ми забутали личната карта ooooh! и сега се чудя дали да си вадя нова или да изчакам до Нова година newsm78 ...никак не ми се дават 80лв сега и после пак Tired

Общи условия

Активация на акаунт