Май ще се озъбваме!Какъв гел?

  • 1 157
  • 21
  •   1
Отговори
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Синът ми е на почти 6м. и на послдек е доста крив-нещо доста нетипично за него.Няма температура,просто е крив.Давам си му Хамомила/Кемомила/ и го мажа с Калгел,но нищо!!Някакво друго гелче за успокоение знаете ли?
мерси

# 1
  • Мнения: 858
дентинокс,пансорал

# 2
  • Мнения: 371
Това е нормално състояние, когато почне никненето на зъбките. Според мен, ако няма нужда /а това може да го каже педиатъра/, не е нужно да се дават разни лекове и т.п.

# 3
  • Мнения: 3 069
До скоро ни помагаше Пансорала и Калгел, но сега сме нна кучешки и кътници и нищо не помага.
В моменти при кризи на разтежа давам вечер Панадол.

# 4
  • Мнения: 1 021
Мишо го мажех с Дентинокс! Според мен го успокояваше!

# 5
  • София
  • Мнения: 718
На нас най-добре засега ни действа Генгигел.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 2 354
при нас Калгел-а помага (засега).Пробвай с Дентинокс, щом на вас не ви върши работа

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 277
Ние ползваме "пансорал" защото не съдържа лидокаин които уврежда зъбчетата още в зародиш! Вече никаде в развитите страни не ползват гелчета с лидокаин на нашия пазар знам  единствено за "пансорал" но може да има и други марки!

# 8
  • Мнения: 5 362
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227746.0

Ето подобна тема от днес  bouquet

# 9
  • Мнения: 941
Пансорал-а го ползвам и аз,но само в моменти на затишие,иначе когато го боли го мажа с Дентинокс.Имали сме и "прекрасни" нощи,в които никой гел не помага и прибягвам до Панадол.А откакто му растат кучешки и кътници и той не помага,но ако виждам,че много го боли му давам Нурофен

# 10
  • Мнения: 2 309
Заглавието е интересно... Peace
..."Калгел"...

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Пробвала съм и Калгел и Дентинокс, но честно казано ефекта им е почти никакъв.То при всяко дете е различно но при нас нямаха голям ефект и двете.

# 12
  • София
  • Мнения: 551
Пробвала съм и Калгел и Дентинокс,но най-добър се оказа Генгигел Бейби.

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Калгел Peace

# 14
  • Мнения: 649
До скоро ни помагаше Пансорала и Калгел, но сега сме нна кучешки и кътници и нищо не помага.
В моменти при кризи на разтежа давам вечер Панадол.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт