някой ползвал ли е назонекс-спрей за нос при деца

  • 29 232
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Дъщеря ми има алергичен ринит който се обостря през есента и зимата.Днес ни изписаха Назонекс.Някой ползвал ли е това лекарство.Видях че е кортикостероид,но лекарят каза че локално приложен,тоест само в нослето почти не дава странични ефекти.

# 1
  • Мнения: 222
Аз и в момента ползвам,на 18 съм.Няма странични ефекти ,поне при мен....

# 2
  • в баира
  • Мнения: 861
Вчера и на моята дъщеря (5г.) го изписаха.
паликарова: При вас как се отразява? Намаля ли ринитът?

# 3
  • Мнения: 2 070
аз го пръсках 10 дни ,без кой знае какъв ефект.
мо при на се оказа и стафилокок ,а кортикостероиден препарат не се пръскал при наличие на бактерия.
два месеца имахме подобрение,след физиотерапия,за жалост,вече две седмици сме отново с хрема,а сега и с пневмония.не гледай на хремата ,като безобидно заболяване,води до усложнения,чести боледувания и дори до астма.успех с лечението Peace

# 4
  • Мнения: 1 583
Аз също използвам назонекс за малкия,но само при нужда-т.е. когато му е запушен носа.Аз не можах да разбера-ти очакваш да излекуващ някакво заболяване ли с този спрей-не мисля,че ще можеш.той е кортекостероид,но не можеш да го прилагаш дълго време и както си написала действа локално,временно облекчава.А ренит,пневмония-това са сериозни заболявания и не мисля,че ще се повлияят от този спрей.

# 5
  • Мнения: 32
На колко годинки е детето?Назонекс може да се съчетае с друго лекарство,ако наистина е алергичен ринит,трябва да се консултираш с УНГ и алерголог,ако е необходимо.

# 6
  • Мнения: 2 070
спрея ни беше изписан още октомври,след като УНГ не успя да се справи с хремата.както писах и в горния пост,нямаше добър ефект,а го прилагахме заедно с Аериус.Ако хремата беше чисто алергична,това би трябвало да я спре.Откриха и стафилокок МРСА,лекувахме и него и два месеца ,горе-долу бяхме добре.Вече две седмици е с хрема-отново,и в момента лекуваме и пневмония.Въртим се в кръг.При хрема като нашата,рано или късно ,ще се получи усложнение.и за съжаление в момента е налице

# 7
  • Мнения: 32
А на колко годинки е детенцето?Да не би да е трета сливица?Видяха ли го за това?Много често дава такива оплаквания.

# 8
  • Мнения: 2 070
на 4 години .махнахме трета сливица на 2,2 месеца.пет несеца имаше подобрение и миналата зима изживяхме истински кошмар.удавяше се от сополи като легнеше,и се почваше,давене повръщане,направо ужас.

# 9
  • Мнения: 65
Назонекса се ползва за кратко време. Стафилококи е добре да се лакуват с Бактробан назален унгвент.

# 10
az s1m na 34g.ipolzvam nazoneks  neprek1snato. Pri men deystva.Pri prod1ljitelno polzvane se deformira nosa. Sad

Общи условия

Активация на акаунт