Отпусната кожа на лицето!

  • 7 693
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568
Имам питане,знам че егн-то ми напредва и от него ще е проблемът,но няма ли някой малък трик ,който да ме накара да се усмихвам повече!

От известно време забелязвам,че кожата на лицето ми,става въпрос,за бузи,шия увисва! ooooh!
Малко да си извия вратът в страни и се нареждат едни дипли,като погледна надолу айде увисва нещо-е,не се вижда през самолет,но има такава тенденция при мен,която доста взе да ме притеснява!
Мажа се и то с изпитани марки ,качествени,обаче.. ooooh!
Май ще имам нужда от пластичен хирург Joy но няма пари,за такова нещо,има ли оправия,май не,за съжаление!!!

Има два фактора,които може би ми вредят,почти не пия вода и пуша цигари  Thinking

Дайте съвети да се позадържа още малко на гребена на вълната Joy Joy Joy

# 1
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За каква възраст става на въпрос? Rolling Eyes

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
на 34 си, още има време до гадното провисване, наистина пиенето на вода е изклю4ително важно и хидратацията. аз съм камила и не пия ми и се отрази зле най-ве4е шия . килата тутакси  раздуха историята на заболяването след едно отслабване, макар и бавно вси4ко стана о4евадно, та сега се мажа колкото мога пове4е на тези места, гледам да се наливам, ходя като бирено бидон4е, ама ве4е е късно 4адо да оправим грешките от младостта.

# 3
  • Мнения: 2 673
За съжаление след 34 забелязвам че съвсем ми се промени лицето..структурата чак  newsm78, увиснаха ми веждите, имам гуша\брадичката ми не е отчетливо разграничена\, увиснаха ми малко устните, бузите. Лицето ми стана от овално, леко четвъртито..Набирам инерция за близките години да си направя лифтинг, особено горен. newsm78

# 4
  • Мнения: 516
Маргало, бива ли толкова драматично да говориш за 30+ годишните?!
А и като те гледам по снимките,си изглеждаш много добре. Що се отнася до увисването, момичетата са казали най- важното. Никаква рязка смяна на килограми и хидратация. Уви, и аз съм от пушачките и вече осъзнавам, колко много ми пречат, пущините!

Общи условия

Активация на акаунт