здравей те:))

  • 706
  • 5
  •   1
Отговори
Незнам дали точно така се публикува тема,но дано да е така:))Имам страното усещане че съм бремена(цветна бременост)преди един месец мъжа ми свърши в мен и тогава цикъла ми дойде,но на следващия ми цикал дойде само за три дена и то много слабо,а по принцип ми е по 5 дена и почна да ме боли корема ниско доло,по едно време много ми се ходеше да пишкам,корема ми порасна  малко и всеки почна да ме пита да ли не съм бремена,последните дни  сънувам и сънища и не мога да спа спокойно дори,изнервена съм.Искам да ви попитам дали е възможно да карам цветна бременост?Майка ми  е карал цветна бременост с брат ми  и е разбрала чак в 4 месец и мен ме е страх да не е същото и при мен.Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 029
аз ще ходя да хвърля боб и ще ти кажа дали си бременна...

а защо не пробва да си направиш тест за бременност?

# 2
  • Мнения: 57
Според мен най добре да отидеш на преглед.Така ще бъдеш сигурна.Няма смисъл да гадаеш.Стискам палци всичко да е наред!!! Grinning

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Ами или си направи тест или отиди на лекар тук едвали някой ще ти каже със сигурност че си бременна!!!Стискам ти  fingerscrossed всичко да е наред!

# 4
не просто ме интересуват ваще мнения:)

# 5
  • Мнения: 306
много ми е странно, на първо място, че те е "страх". от какво, уважаема те е страх? да не би случайно да ис бременна? ако е така защо пишеш тук? и какво очакваш да ти кажат момичетата от форума? че след като менструацията ти е намаляла с два дни и мъжът ти е свършил веднъж в теб е възможно да си бременна?цветно при това?  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
вземи си едно тестче от аптеката или иди на лекар. само това мога да ти кажа, пък и останалите де...


абе и аз съм питала откачени неща, ама....

Общи условия

Активация на акаунт