Сърдечни заболявания!

  • 992
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Оххх най-големият ми проблем в момента е за моето бебе Алекс на 2 месеца е вече,а лекаря казва,че още е рано да чуе каквото и да било на сърчицето му.Аз като съм била на 3 месеца са ми чули шум.От тогава имам вроден сърдечен порок,имам операция и т.н както и да е сега съм си добре PraynigОбаче бащата на Алекс също има такова заболяване само дето има байпас ooooh!И при мен не било наследствено,но при него можело да бъде.Направо не знам #Crazy Cry

# 1
  • Мнения: 190
Това, което си написала, като констатация ли да го приемем или като въпрос?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 262
Много странно как се чу проблем на новороденото ми дете, а на твоето на 2 месеца е невъзможно, нещо не мога и аз да схвана какво си написала?
Стефито успокой се и напиши отново какво искаш да ни питаш...

# 3
  • Мнения: 139
Оххх да това е големият ми проблем,обеснявам пак значи казаха ми още като забременях,че може детето ми също да има сърдечни проблеми CryТъй като аз и баща му имаме и може да стане наследствено(моето заболяване не,защото не се предава така,а неговото-да) #CrazyНо лекаря не чува шум още,но каза има още време,тъй като моя проблем го е чула лекарката,когато съм била на 3 месеца ooooh!

# 4
  • Мнения: 190
Не е задължително при наличието на сърдечно заболяване при родителите, да го има и детето, така че вземи се успокой и си гледай детето. Ако има някакъв проблем, то той ще се прояви, но дотогава не е удачно да го водиш всяка седмица на лекар и да му се ослушвате. Също така не му се оглеждай толкова много.

# 5
  • Мнения: 100
Здравеите аз сам от скоро. Имам момчнце
на
5години тои има диагноза Делатативна кардио миопатия една болес на мускола на сарцето тя неможе с операция а с подаржашти лекарства само.На 2 месеца беше когато му я откриха и благодаря на Господ  че е живичак и здрав и ни радва много.Докторите все казват лошото но и те грешат и нека да е така.Тази година за парвипат се вло6и не6то на сарчицето и много ни оплаши.

Общи условия

Активация на акаунт