препоръчайте ми, моля ви детски психолог във Варна

  • 1 725
  • 4
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Слънчецето  е на 5г. и 9мес. Той е дете на половинката ми от първия брак. Детето не произнася някои думички правилно и по тази причина посещава логопед в детската градина. Тази седмица логопеда казал на майка му(той живее с нея, а събота и неделя е с нас),че няма да продължи заниманията с него докато не посети очен лекар и психолог. Лекаря, защото не познавал цветовете, а той ги знае - по-скоро е разсеян и говори наизуст. Като сме сами и е съсредоточен ги казва без проблем, а като опитаме с  разноцветни фулмастри 2 комплекта ги подрежда 2 по 2 по цветове без грешка - не е далтонист със сигурност. Или ги забравя през седмицата, защото майка му не се занимава с него или и аз не знам... каква е причината, но лятото като бяхме близо месец неразделни си ги занеше:( А психолога, защото бил много стреснат, нервен, разсеян и се стряскал на сън. Както си спинка - скача изведнъж и започва да плаче и да говори неща, свързани с преживяното през деня - и хубави и лоши. Веднъж дори се напишка, а по принцип не се изпуска. Моля ви препоръчайте ми психолог във Варна. Мисля, че би му се отразило добре и би му помогнал да преодолее развода на родителите си, който сигурна съм, че оказва своето влияние. Аз обожавам това дете и ще направя всичко, което е необходимо, за да е добре. Очаквам препоръките ви. Благодаря Ви предварително, момичета.

# 1
  • Мнения: 1 640
  Чела съм тук, във форума,че в бившия пионерски дом,а сега-Център за работа с деца, имало кабинети на психолози.Дали е безплатно или платено-не зная.Работели и с малки деца-на по 3-4 годинки.Това си спомням от прочетеното.Центърът се намира точно срещу входа на хотел "Черно море" в пресечката.Можеш от "Услуги"тел.:144 да вземеш телефона на Център за работа с деца.Опитай и с търсачката на форума или по-добре с Гугъл,напиши: Център за работа с деца-Варна.Поздравявам те!  bouquet

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Благодаря на Феята за бързия отговор Simple Smile ще се свържа незабавно с този център. Ако някой има опит в подобна ситуация ще се радвам да ми пише.

# 3
  • Мнения: 1 632
Тук във форума има консултация с психолог,те мисля че могат да те насочат и да ти дадат съвет!

# 4
Казвам се Цвета Стоянова, детски и семеен психолог.Работя от 17 години в Психологично бюро "Емпатия" при Общински детски комплекс  -  всеки ден от 9 -15ч.Консултациите са безплатни за клиентите, тъй като дейностите в Комплекса са безплатни за всички деца и родители.
Тел. за връзка:052/641-782, 0898/570398, e-mail -  empatia@abv.bg, Skype - empatia8.
www.odk-varna.com  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт