Прецакана

  • 3 333
  • 29
  •   1
Отговори
Здравейте мили момичета.Чета ви от доста време.Може би подсъзнателно съм знаела,че ще потърся утеха при вас. CryОт три дни се потвърдиха моите подозрения.Той два месеца е споделял своите положителни мисли и емоции с НЕЯ,а с мене задълженията и негативите.
Бременна съм в шести месец,другото ни детенце е на почти две годинки.
Разбрах,нещо което ме заби в една голяма дупка.Незнам трети ден как да се справя с това.Тежи ми,много ми тежи,защото го обичам,защото не съм вярвала ,че ще го направи.Подигра ми се,излъга ме....
Разбрах защото видях телефона и в разпечатката,после си призна някой неща,но естествено не всичко.От къде ще намери такава смелост ...той иска вълкът да е сит и агнето цяло.
Полудях,вярвате ли ми полудях...!!Идваше ми и все още ми идва да я пребия,спира ме факта,че съм бременна иначе вярвайте щях да го направя.
Той казва,че аз съм причината за да се стигне до тук.Може и така да е,аз сама си гледам детето по цял ден и няма начин изнервена съм.Това се е отразило на отношенията ни вероятно,но ...защо ли не се е запитал дали и аз нямам нужда от утеха и сила за да се чувствам спокойна.Не помня да сме излизали заедно или да сме си организира ли забавления извън семейните задължения и ежедневия.Това не убива ли и мене???От три години сме заедно,толкова много неща съм преглътнала заради него,промених си тотално целия живот и за благодарност получих това.
Немога,незнам как да забравя или да простя,той иска да сме заедно.Но аз немога да спра да мисля за това,че когато аз имах нужда от него,той потърси утеха другаде.
Каже те ми какво да правя дали да простя или да остана сама??Лутам се ...лутам се и незнам,как да преглътна болката...незнам как да спра да мразя???
Яд ме е за детето за бебето в мене,тези нерви се отразяват пагубно не само на мен ,но и на тях на детето ми и на това което все още не е родено. Cry Cry

# 1
  • Мнения: 2 863
Полудях,вярвате ли ми полудях...!!Идваше ми и все още ми идва да я пребия, спира ме факта,че съм бременна иначе вярвайте щях да го направя.

Интересно е, че ти идва да пребиеш НЕЯ, а не него.... има много подобни теми в ДИС, не знам дали няма да са ти по от полза....
Семейство не се разваля от изневяра. Изневярата идва от развалено семейство.
Аз май не мога да съм ти полза.....

# 2
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Семейство не се разваля от изневяра. Изневярата идва от развалено семейство-изобщо не съм съгласна с това!!!!! oops

# 3
  • Мнения: 2 327
Ами всъщност в едно семейство, ако всичко е наред едва ли ще се стигне до изневяра. Макар че има семейства, които си живеят с изневери и го намират за нормално.
Лошото е, че семейство се прави от двама, а може да се развали и само от единия. Понякога хората се отдалечават. Когато има проблеми има винаги два варианта да се търси решение или да се избяга. Мъжът ти явно е решил, че втория подход е за него.
Ако го обичаш се опитай да простиш или да приемеш, че има нужда от сексуална свобода. До колкото разбирам той не е преспал просто с някоя, а има връзка и не иска да я прекъсва. Можеш ли да живееш с това?
Изборът е твой.

# 4
нея,защото се познаваме
Тя знае ,че съм бременна и че имаме дете.
От позицията на харесвана жена от мъжете,мога да заявя ,че жени които се занимават с обвързани мъже,има липсва внимание от свободни мъже!Преди да имам тази връзка съм имала много възможности за връзки с обвързани мъже,но мой приоритет е бил винаги,че със един свободен мъж е много по-лесно,отколкото да си усложнявам живота с някой който влачи след себе си жена и деца.

Семейство не се разваля от изневяра. Изневярата идва от развалено семейство-изобщо не съм съгласна с това!!!!! oops
аз също

Да ,имаме проблем в семейството,но аз се хвърлям на първия който ми подложи рамо,нали така??
Или бъркам?

# 5
не,вече няма връзка
Имало е 2 месеца близо .... не сексуална,по-скоро емоционална!

Предателство трудно се прощава!

# 6
  • Мнения: 2 863
Славче, не ми  се влиза в спор, няма и смисъл.
Стън го е обяснила доста добре.
Може за теб семейството да си е ОК, но за другия да не е, и това че ти не знаеш или не си разбрала, че нещо куца, не го прави по-малко развалено. След като за единият нещата не са ОК, това спира да е "здраво" семейство.

Всеки си има мярка и ценности и се държи съобразно тях.
Клишетата до никъде не водят.
От позицията на харесвана жена от мъжете,мога да заявя ,че жени които се занимават с обвързани мъже,има липсва внимание от свободни мъже!Преди да имам тази връзка съм имала много възможности за връзки с обвързани мъже,но мой приоритет е бил винаги,че със един свободен мъж е много по-лесно,отколкото да си усложнявам живота с някой който влачи след себе си жена и деца.


Както сама виждаш,  това че един мъже е бил свободен, не дава ни най- малка гаранция,  че с него ще ти е  по-лесно или по- добре.

Ако приемеш все пак един съвет- не се хаби да мразиш или да искаш да биеш когото и да е. Помисли си хубаво за проблема ви, за това решим ли е и в каква степен, помисли си за компромисите, които са нужни  и два пъти повече за усилията, за да се запази една връзка след изневяра.
И тогава прецени дали има още  обич между вас или са  останали само заблудите. Можете ли и двамата да ги положите тези усилия, за да оправите нещата или само ти ще плащаш цената.
 Най-важното е - искате ли да ги оправите????

# 7
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Джали,нали знаеш ,че не е лично.Просто имам друго мнение ,но трябва да храня Мария а и на мен не ми се спори.По принцип за спора -не съм му привърженик. Peace

# 8
  • Мнения: 2 863
Славче, разбира се, че знам Hug
Но е толкова очевидно- няма начин и на двамата да им е добре, да са щастливи един с друг и да тръгнат да ринат на непознато място или да си следват тръпката.... просто нещо е липсвало и много често (изненадания) ни най-малко не е  имал възможност да направи нещо, какото и да е.

Ето давам ти пример- аз съм тъмнокоса, тъмноока жена( хубава Joy) може да се каже, че съм леко властна и много пробивна, мога да се справям добре и сама. Мъжът ми( бившия)  харесва руси, светли жени, меки, плахи, несигурни. Ха сега кажи ми, как да излезе успешен брак от това, като аз не мога да стана нито едно от гореизборените, а и не искам. Да, но също така разбрах за тези му предпочитания, когато синът ни беше вече на 3 години.... та ако ми кажеш - сливи ли е имал в устата, та не си е казал, че и по лошо, ентусиазирано се ожени за мен.... сори за офа- но дано се разбра какво имам предвид:))

# 9
Джали,напълно си права.Но,как да се откъсна от болката?Как да спра да мисля да предателството в момент,в който аз също имах нужда от подкрепа?Знам,че е възможно да съм го подтикнала,но това не го оправдава.Не искам да го оправдавам.
Уф,момичета много ми е трудно.В главата ми е хаос.
Благодаря ви обаче,че се включихте,определено имах нужда да споделя с някого.

# 10
  • Мнения: 54
При мен ситуацията бе сходна, само че връзката им беше 9 месеца. Той се върна при нас и се кълнеше, че иска да е само с нас, но през цялото време усещах, че мислите му са другаде. Минаха два кошмарни месеца, аз не спирах да му натяквам и да го дразня с нея. В края на краищата преди седмица той отново е подновил връзката си с нея. Явно искаше да е с двете, както преди. Именно заради това се разделихме преди 2 дни. На него му е приятно да е с това 19 момиче, необезпокоявани от деца и семейни проблеми.   #2gunfire  #2gunfire  Всеки търси лесното и хубавото в живота.
Ако мислиш, че ще можеш да не му натякваш постоянно за това - дай му шанс. Знам,  че не се забравя, нито пък се прощава подобно предателство, но ако можеш да се абстрахираш от постоянните мисли за това, може и да се получи.

# 11
  • Мнения: 2 863
в по предния си пост ти написах няколко въпроса- седни си отговори, това е важното, недей навива само синджира- "предателство, та предателство".... семейство не се прави  лесно... както всеки път с "удоволствие" казвам :" семейството изисква къртовски труд" - ще го полагате ли или не????

# 12
  • Мнения: 2 336
Ако това ще ти донесе поне някакво успокоение мен ме зарязаха бременна в 7 месец със 7 годишен син. След 7 години брак и по4ти 10 заедно. Без пари, без физи4еска или морална помощ. Като гръм от ясно небе. Не казвам, 4е не сме имали проблеми. Но казвам, 4е аз дадох максималното нещата да вървят за  благото на семейството.
Но когато единия няма желание - няма семейство. Когато егоизмът и себи4ността са на власт просто моралът отстъпва.
Не рзбрах дали си останала с този 4овек. Аз не виня другата, тя не ме  е познавала. Той си е 100% отговорен за това. Но вси4ко си е за нея - и тя е жена и като нищо един ден ще и се върне с лихвата.
Така 4е мисли най ве4е за децата си и кое ще е наи добре за тях в този момент. Не забравяй и себе си.
Това мога те посъветвам. Знам колко боли. Не мога да спя пове4е от месец ве4е. Просто знам колко е гадно да се изгаврят така с теб, да плюят на доверие, семейсво, деца. Предателството и лъжата са много гнусно нещо. Но както виждаш не си само ти. Не е само той толкова "отговорен и образцов съпруг и баща".

# 13
  • Мнения: 515
нея,защото се познаваме
Тя знае ,че съм бременна и че имаме дете.
От позицията на харесвана жена от мъжете,мога да заявя ,че жени които се занимават с обвързани мъже,има липсва внимание от свободни мъже!Преди да имам тази връзка съм имала много възможности за връзки с обвързани мъже,но мой приоритет е бил винаги,че със един свободен мъж е много по-лесно,отколкото да си усложнявам живота с някой който влачи след себе си жена и деца.

И аз съм на същото мнение;една умна и уважаваща себе си жена не би се забъркала с женен мъж с деца.Аз също съм вече свободна жена ,но имам един принцип и го спазвам много стриктно"НИКОГА С ЖЕНЕН ОЩЕ ПОВЕЧЕ,АКО ИМА И ДЕЦА"най-малкото защото не искам някой да страда заради мен

# 14
  • Мнения: 2 336
За другите не мога коментирам. Но за себе си искам да съм принципна, както винаги съм била. Дано никога не се случва да нараня някое дете или да създам проблем в едно семейство, или пък недай си боже да развалям такова. Гнус ме е от такива жени, въпреки че отговорността не е само тяхна.

Общи условия

Активация на акаунт