Къде да намеря изкуствено състарено дюшеме във Варна?

  • 2 690
  • 5
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 193
Здравейте момичета Simple Smile
Обзавеждаме цялостно апартамент и се чудим какви настилки да сложим. След цяла серия от спорове #Bad Talk
май ще сложим дюшеме  Hug
Вчера ходихме до Мартинели, харесахме си дюшеме, но цената направо ме разби #Crazy
А там има точно такова каквото харесваме - изкуствено състарено бяло дюшеме.
 Някой знае ли  къде другаде може да се поръча такова на по-нормални цени?Благодаря ви предварително Simple Smile
 

# 1
  • София
  • Мнения: 2 952
Ако имаш предвид масивна настилка, а не ламинат можете да постигнете ефекта и с третиране на дървото. Паркетчиите ще ти обяснят. Избелен ефект се получава и с маслата на Осмо, които често се споменават из форума. При всяко положение обаче масивна настилка с голяма ширина ще ти излезе скъпичко.
Мартинели продават ли масивни настилки?

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 193
Определено не искам ламинат, имаме в офиса и няма и няколко месеца и се е надул.
Знам че ще излезе доста скъпо, но все пак сме решили да го правим както трябва, за да нямаме проблеми после.
А в Мартинели мисля че продават всичко. Само че ако решиш да обзавеждаш само от там доста солено ще излезе Whistling
Това което харесахме беше истинско дюшеме в бяло (боядисано ли беше, какво беше незнам Thinking)
Още се чудим какво да правим.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 952
Евентуално купете по-широк паркет от българските и го оцветете - има байцове, лакове, маслата, за които ти писах. 60-100 лева за паркета, ако е широк и 20-50 лева за труд и материали. Мнооого грубо това е сметката - ще зависи от ширината на паркета, качеството, евентуално дебелината, класа лакове и колко се спазарите за труд. Може би, ако обърнеш нещата наобратно и потърсиш първо паркетчия, той би те посъветвал.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 193
Благодаря Hug
Ще се поразтърсим малко и ще попитаме тук-там
А и това, което казваш ти е на много по- човешки цени. Това което предлагат там е за 235 евро кв.м #Crazy
То човек и да има пари ще се замисли newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 2 952
Наистина скъпо ми се вижда. Няма начин и други фирми да не продават във Варна. Сега се сещам, че тук в големите магазини за паркет има и кътче с готови дюшемета, може и при вас нещо такова да е организирано.

Общи условия

Активация на акаунт