Въпрос за апартамент в Пловдив - Кючука!!!

  • 834
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Момичета, има ли мами от Пловдив? Интересува ме някой има ли информация за един блок в Кючук Париж, ул.Кичево номер 6, блок 162, до кафе Айсберг. Наши много близки са капарирали апартамент там, но им казали, че в тези блокове имало течове и били в много лошо състояние. Моля, ако някой живее в района или знае нещо за този блок да го сподели с нас тъй като трябва да вземат важно решение, а са с малко дете.
Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравей, аз съм живяла 24 г. в един от блоковете на ул."Кичево", родителите ми продължават да живеят там. Те са общо 5 еднакви блока, подредени един зад друг. Първият блок, за който питаш ти се намира точно пред училище "Яне Сандански". Блоковете са панелки и е нормално, ако не се поддържат да има проблеми с течове, но пък чак да са в много лошо състояние - не мисля. Те нали са огледали апартамента? Ако има течове, ще си личи.

# 2
  • Мнения: 82
да днес огледахме и ние. няма видими течове никъде. но бабите отпред ни казаха че се ремонтира покрива поради теч. блока наистина видимо е в много добро състояние и точно пред училището! Благодаря за мнението!

# 3
  • Мнения: 953
ами то периодично се правят ремонти на покривите и водопровода на блоковете,но това не е болка за умиралка.важното е вътре в апартамента да няма такъв теч.ние си сменихме водопровода за всеки случай,защото блока не е нов,тази година правиха ремонт на водопровода на блока в избите,сега ще правят и на покрива.то е като профилактичен преглед. и то си има нужда от поддръжка.

# 4
  • Мнения: 455
Аз съм в №4/съседния вход/ и трябва да си призная, че наистина блока е ужасен. От където и да го погледнеш - първото нещо са течовете - постоянно има някъде където тече и повечето от съседите отказвт да дават средства за ремонти - нали на тях не им течало, защо да дават пари?!  newsm78 Та, в конкретния случай - наши приятели живеят на № 6 и са ми споделяли за подобни проблеми.
Ако не им се налага и имат време и желание - по-добре да си купят някъде другаде - единственото предимство на тези пет блока е, че се намират на едно от най-хубавите места в Кючюка - нищо друго.

# 5
  • Мнения: 17
Фъстък е права.Блоковете са ужасни а и разположението на стаите е под всякаква критика.Най-големия апартамент е двустаен преходен.Не че е от значение,но няма как да се прави преустройство ако се наложи.Повечето от живущите са под наем и съответно пари за ремонт на блока се събират трудно,да не кажа невъзможно.

Общи условия

Активация на акаунт