искам момченце

  • 3 606
  • 22
  •   1
Отговори
Имам си момиченце на 7 годинки вече се замислям за второ но много искам да е момченце. Някой били ми казал каде да отида зада ми исчислят

# 1
  • Мнения: 1 572
какво да ти изчислят бе мила
то ако някой можеше да изчислява ехе......
ти направо ме уби

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 35 897
Където и да отидеш, каквото и да правиш- това си е Божа работа.
Пожелавам ти да си имате момиченце. Grinning

# 4
  • Мнения: 7 914
искай да си имаш здраво детенце Peace

# 5
  • Мнения: 820
Това си е божа работа, бе мила. Какво, ако е момиченце ще го върнете ли? Дай-боже да ви е живо и здраво пък може и пак да се пробвате Grinning

# 6
  • Мнения: 202
Разбирам копнежът по дете, разбирам и неистовото желание да е здраво и нормално, но избор на пол...според мен граничи с обикновен каприз и предразсъдъци

# 7
  • Мнения: 397
Е аз не разбирам авторката на този пост. Това е чист каприз и кокетничене. Тук пишат момичета, които нямат даже и по едно дете. А ти пък искаш момченце???? Що за глупост? Mr. Green

# 8
  • Мнения: 674
И аз като всички останали ще ти кажа че това си е Божа работа и кавото стане,това е!
Чувала съм че в Америка имало такива тестове за Ову с розова и синя чертичка които те насочват в кой ден за какъв пол бебе да "работите",но и те не ти дават никаква сигурност,така че... Успех и дано си имаш момченце  Peace

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Е аз не разбирам авторката на този пост. Това е чист каприз и кокетничене. Тук пишат момичета, които нямат даже и по едно дете. А ти пък искаш момченце???? Що за глупост? Mr. Green
Peace

# 10
  • Мнения: 1 446
Ако говориш английски, в нета има много информация за храните, които да консумираш, ако искаш да имаш едно или друго дете. Те се отразяват върху киселинността на средата и помагат на Х или У сперматозоидите.

Също така, "мъжките" сперматозоиди са по-бързи от женските, но живеят по-кратко, така че ако правите секс точно в деня на ову-то, имате по-голям шанс за момченце.

Успех! И не забравяй, че най-важното е да е живо и здраво детенцето!

# 11
Знам че най- важното за един родител е детето му да е живо и здраво .Просто исках да се допитам до вашето мнение.Благодаря на всички които  ми отговориха.

# 12
  • Мнения: 2 422
То тая работа да не е магазин искам това и онова ама не може ли другото . Някой за едно се мъчат с години ти намери къде да питаш.  spam2

# 13
извинявай Маia ,че попитах разбирам проблемати SORI

# 14
  • Мнения: 975
Ти се радвай да го имаш,защото както виждаш тук се борим за детенце без значение какъв пол,само да имаме.Каквото Бог даде.

Общи условия

Активация на акаунт