За 73-то училище?

  • 1 597
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Има ли някой наблюдения по-отблизо за това училище? Какво ще кажете за частните училища? Мислех да търся частно у-ще, обаче за всяко чувам по нещо лошо! Много ми хвалят 73-то, пък и ми е близо... Някой ако има информация, моля да пише. Или ми препоръчайте добро частно училище с английски. Май пропуснах да напиша, че става въпрос за първи клас /евентуално и предучилищна/.

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
73 СОУ е бившето руско, сега немско ли?  Thinking
Или бъркам?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 22
Здравей!
Не знам, какво е положенито с английския, но мога да ти кажа моите наблюдения от децата, изучаващи немски. Аз карах там практиката си миналата година и преподавах немски на четвърти  и на осми клас. Не останах особено очарована от знанията на децата от четвърти клас. За деца, които учат немски от първи клас, не знаеха много. Положението при осми клас е съвсем различно. Децата там са наистина много умни и бяха много напред с езика.
Надявам се да съм ти била полезна.

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 32
здравейте,

и аз събирам информация за това училище.
сега там основно изучават немски и руски и всички много го хвалят. знаете ли кога трябва да се запише детето за предучилищна? надявам се да не е като стане на 1 годинка

# 4
  • sofia
  • Мнения: 125
Аз също съм за 73-то.Племенника ми учи там и сестра ми е много доволна.Усилено учат езици!!!През 2006 там сме 1-ви клас!

Общи условия

Активация на акаунт