Ай сега казвайте какво да правя....

  • 4 224
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Под терасата ми живее един кон! Rolling Eyes
Да!Кон! Twisted Evil
Е,от другата страна на улицата е,но имайки предвид,4е е улица а не булевард...То,ве4е не мога да дишам от ''ароматите'' които се разнасят от конюшната! #Cussing out
Ставам сутрин...отварям да проветря и... apchih
И двете ми тераси са с изглед към коня... smile3515
Нямам нищо против конете,оби4ам ги тия животни...но когато те живеят под терасата ми....Полудявам! Rage
   Кажете ми моля....како да правя,на кого да се опла4а...В общината ли да ходя newsm78,подписки ли да събирам или сама да се опла4а.... Thinking,Нова Телевизия ли да викам...к'во? Rolling Eyes
И да попитам...как мислите,дали ще има въобще ''ефект'' ако се опла4а някъде...Или каквото и да правя...кон4ето ще си сере кротко под терасата ми! newsm66

# 1
  • Мнения: 750
Идея си нямате какво да ме посъветвате ли? Mr. Green
Или искате да ми е гадно.... Joy

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
А къде е собственика на животинчето?

# 3
  • Мнения: 2 161
Все пак е кон.Можеше да е прасе.Или кокошки.

# 4
  • Мнения: 750
Все пак е кон.Можеше да е прасе.Или кокошки.
Ако беше кокошка...до сега да бях направила супа на децата.... Joy

# 5
  • Мнения: 2 161
В полунощ можеш да се метнеш на коня и да пояздиш.С разпусната коса. Simple SmileАми друго не се сещам.От кон правят ли се наденици?

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Намирисва ми на "Господари на ефира".   Wink

# 7
  • Мнения: 750
В полунощ можеш да се метнеш на коня и да пояздиш.С разпусната коса. Simple SmileАми друго не се сещам.От кон правят ли се наденици?
Ох,мА Шанел4е...разсмя ме... Joy
Представих си се върху коня с пусната коса...Брех 4И красУта.... Whistling
За наденици...Да,май се правят.... Thinking

# 8
  • Мнения: 553
Ако това може те утеши.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes.... когато застудее, няма да се разнасят така...  hahaha hahaha hahaha аруматити


и за да не кажеш че само злорадствам... тоз кон сигур живей в нещо ... което неща още по-сигур е нИзаконно строителсво и ша го бутнат ако се оплачеш... ама не от коня ами от къщурката му.....bowuu bowuu и като застудей... и няма къщичка ша го махнат и кончитуууу
 Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 20:39 от oceanid

# 9
  • Мнения: 2 161
Ох,мА Шанел4е...разсмя ме... Joy
Това беше целта.Беше много напушена и си викам:да не вземе сега да извади  #2gunfire...

# 10
  • София
  • Мнения: 13 200
Общината... Twisted Evil

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
отрови го, застреляй го, залей го с вряла вода ..... начини много ако собственика не вземе мерки

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 569
отрови го, застреляй го, залей го с вряла вода ..... начини много ако собственика не вземе мерки

 Shocked Shocked Shocked

# 13
  • Мнения: 43
дай сто лева на някой мургавелко да го отведе в друг квартал newsm47

# 14
  • Мнения: 25 447
От кон правят ли се наденици?

Шегуваш ли се?  Shocked
Та това е тайната на прословутите италиански колбаси!  Wink Laughing

ПП Пробвай да си купиш конско месо за луканки! Циганите никак не са прости - ядат си го сами и не продават.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт