Сиамско коте ?

  • 1 471
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
Много искам да си намеря сиамско коте за вкъщи , но не знам продават ли се или се подаряват  newsm78 .Ако някой има идея от къде мога да си намеря / Стара Загора / , ще съм благодарна да ми пише . Преди години имахме малко сиамско коте , но след като се оженихме с мъжа ми , свекър ми не разреши да го гледаме вкъщи и зимата умря от студа / и боя на другите котки / навън .

# 1
  • Мнения: 854
Не мога да се сдържа да не пиша ... но ще се опитам поне да съм ... любезна.
Надявам се да не си намериш коте. Съжалявам.

# 2
  • Мнения: 3 760
Много искам да си намеря сиамско коте за вкъщи , но не знам продават ли се или се подаряват  newsm78 .Ако някой има идея от къде мога да си намеря / Стара Загора / , ще съм благодарна да ми пише . Преди години имахме малко сиамско коте , но след като се оженихме с мъжа ми , свекър ми не разреши да го гледаме вкъщи и зимата умря от студа / и боя на другите котки / навън .

 #Crazy

 Sick

# 3
  • Мнения: 668
Не мога да се сдържа да не пиша ... но ще се опитам поне да съм ... любезна.
Надявам се да не си намериш коте. Съжалявам.

Аз няма да съм любезна! Да ти имам свекъра #2gunfire #2gunfire #2gunfire И, ако още не знаеш - бягай по-бързо от него!
Много съжалявам за котето, но ако все още живеете с него, по-добре не си взимай ново, каквото и да е...

# 4
  • Мнения: 780
Сега не сме при свекър ми / от 5 години / .Имаме си собствено жилище и си гледаме в къщи животинки . Тогава много страдахме за Чочко / така се казваше / , но ... млада булка - снаха нямах право на глас / че и мъжа ми го моли да го пуснем , но свекъра не  Naughty /  Сега в къщи си имаме пинчерче / третото ни дете /  , рибки и тези дни ще вземаме на децата папагали /но на мен слабост са ми котетата / . С мъжа ми нямам проблем за това дали да имаме у дома животни , защото и двамата много ги обичаме .  Преди 2- 3 години у дома / на двора беше дошъл сиамски котарак . Прибрах го в къщи и написах обява на кварталното магазинче , че сме го намерили . Дойде собственика и си го взе . Беше стоял вкъщи 1-2 дни .

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 11:16 от magi_77

# 5
  • Мнения: 1 540
Дано да не си намериш коте! Ако постнеш това в клуб Котки в дир-а, ще те нападнат много по-остро! Хората искат да си подарят котетата на надеждни нови стопани, на които да разчитат, че ще отгледат котетата им добре.
Да му беше намерила нов дом, като са го изхвърлили!!!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 890
Ужас  #Crazy Благодари се, че нямаме зоополиция, както в белите страни  #Cussing out

# 7
  • Мнения: 43
Имам сиамска котка на осем години и никой не може да ме накара да я изхвърля, подаря или оставя пред входната врата.
По  добре забрави за домашни любимци no

# 8
  • Мнения: 5 317
милото котенце............ Sad

# 9
  • Мнения: 685
 
Много искам да си намеря сиамско коте за вкъщи , но не знам продават ли се или се подаряват  newsm78 .Ако някой има идея от къде мога да си намеря / Стара Загора / , ще съм благодарна да ми пише . Преди години имахме малко сиамско коте , но след като се оженихме с мъжа ми , свекър ми не разреши да го гледаме вкъщи и зимата умря от студа / и боя на другите котки / навън .
Да беше изхвърлила свекърът си на студа... А спиш ли спокойно?
Това е живо същество.. Странно защо като наричаш пинчера трето дете, не сте се замислили, че и котето е ДЕТЕ - член на семейството... Друго семейство може би щеше да му осигури дом и ласки.
Жалко, много жалко.

Общи условия

Активация на акаунт