Изнудват ме!Направо се побърквам...

  • 8 986
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
Първо ще разкажа предисторията...
С приятеля ми сме заедно от година и половина, обаче някъде юни-юли не се разбирахме.Не си говорехме, в някаква криза попаднахме, всеки правеше на пук на другия и никой не се заемаше да оправи нещата.Беше се променил супер много, адски непокист, а това не беше типично за него.Причината за тази криза беше, че прочетох доста странен смс в телефона му и ест. си направих прибързани изводи.По времето на всичката тази криза аз започнах да изпитвам някакво привлизане към друго момче.И за капак на всичко приятелят ми ми съобщи, че заминава да работи на морето/края на юни беше това/ и в този момент се почувстваш предадена.Незнаех какво да правя, не можех да си изясня чувствата, мислех си, че няма смисъл да ходим, но нямах смелостта да му го кажа.И през времето, когато беше на море започнах да се привързвам към другия, постоянно си пишехме, разбирахме се...обаче в един момент той започна да иска нещо повече.... намекваше ми, че иска секс.И започнахме да се отчуждаваме постепенно с него, въпреки това запазихме някакви взаимоотношения.Случи се така, че отидох с наще на море, където работи приятеля ми.Там оправихме взаимоотношенията си до някаква степен.Обаче той ми беше взел телефона уж да слуша музика и беше видял абсолютно всички смс-и от другия.Мълчеше си и не ми казваше нищо.Отново отношенията ни бяха оптегнати.Аз заминах на море, той дойде при мен за 3 дена.След като си дойдохме изяснихме абсолютно всичко.Обясних му каква е била ситуацията с другия, доста откровен разговор проведохме.Започнахме на чисто.Всичко беше перфектно, не се караме , но преди 3 дена се намери друг човек...
http://www.secret-loves.com/index.php?test=612485 на този линк[в момента е на скайпа ми, принципно пишеш трима които харесваш и ги праща на пощата ми]Та сега получавам някакви заплахи от типа знам мноог пикантни истории за теб..направо ще го копи-пейст 
4oveka koito znae kakvi gi varshish!!! 2007-09-24
Lover 1: znam kakvo praveshe kogato gadjeto ti beshe na more!
Lover 2: znam vsi4ko za ivelin...absoliytno vsi4ko i she go izpeq nagadjeto!!!
Lover 3: hahahaxaxaxaxahaha ku4ka s ku4ka !

4oveka koito znae kakvi gi varshish!!! 2007-09-27
Lover 1: kyrvoooo vnimaai v kartinkata maaa
Lover 2: 6ta izdunq qkooo ZNAM VSI4KO TA IBA V KY4KATA
Lover 3: Priqtelia ti she razbere o6te tiq dnii po nai ujasniq na4in!
4oveka koito znae kakvi gi varshish!!! 2007-09-28
Lover 1: 0***440862-tozi nomer poznat li ti e?
Lover 2: to4no ytre na tozi nomer shte suob6tq kakvo pravish i mrusnite ti nomera
Lover 3: 6te kaja ne samo tova a i o6te mnoo pikantni ne6ta po tvoi adres koito dori ne predpolagash 4e znam !!!

Казах относно това на приятеля ми, той ми каза, че получава някакви смс-и от типа "Ако знаеш какво правеше Яна, докато ти беше на море".Супер изнервен е, хубавото е, че ми вярва.Там е работата, че ми писна и вече незнам какво да правя.Ако това продължи е възможно пак да се скараме.Не мога да разбера защо има толкова злобни хора и за какво се месят, там където не им е работа!Историята ми може да ви се стори тъпа..какво бихт направили на мое място  Cry ох направо ми се ревее
пс.сори ако има правописни грешки, но просто не мога да си събера
мислите

# 1
  • Мнения: 459
А това детенце в подписа ти кое е?

# 2
  • Мнения: 141
няма нищо по-добро от истината.В крайна сметка,доколкото разбирам,не се е стигнало до близост с другия.Изяснете вси4ко с приятеля ти,за да живееш спокоино.Пък и имаш ли какво да криеш?

# 3
  • Мнения: 1 172
Това не е изнудване, това е манипулация. Дали знае всичко, дали ще каже нещо - за всичко това ще му пука, докато и на вас ви пука.
Спрете да обръщате внимание на глупости и продължавайте напред. Ако искате, разкажете си какво се е случило на всеки от вас, ако искате просто затворете тази страница и не се връщайте към нея. Нали сега сте заедно и ви е добре? Какво толкова се кахърите за времето, когато сте били разделени или в криза.

Вероятно нямате други по-сериозни проблеми, щом се връзвате на всички тези писания и оставяте отношенията ви да бъдат повлиявани от тях.

# 4
  • Мнения: 2 149
След като приятелят ти е наясно с всичко това и си била напълно честна с него не виждам причина да се карате или въобще да си разваляте взаимоотношенията Peace
Колкото до смс-ите приемете ги като признак на злоба и гавра #2gunfire и смело напред Hug

# 5
  • Мнения: 45
Ами аз не виждам някой да те изнудва... по-скоро те заплашват! А има ли с какво?  Thinking Ако "не", игнорирай напълно написаното, рано или късно ще й/му/им омръзне. Ако "да", е тогава е по-сложно. Трябва да решиш какво да правиш с приятелят ти, в завислимост от това, колко искаш да се "разкриеш" и колко са ти важни по-нататъшните отношения с него. Въпрос на твоя лична преценка е.

Всъщност чий е този номер?  0***440862? Ако е на приятелят ти, значи се "закача" някой от общият ви кръг познати, някой който знае от теб!?

# 6
Taка става, като четеш есемесите в телефона на партньора си. Това е отвратително вмешателство в личното пространство и висша проява на недоверие.

Колкото за конкретния проблем - напиши й (мисля, че е жена) да върви на майната си и толкова. Колкото повече непукизъм покажеш по темата, толкова по-тъпо и гадно ще и стане на нея.

# 7
  • Мнения: 4 053
Джейло, на колко години си   Thinking

# 8
  • Мнения: 2 336
Ами като гледам 15 - 16 години май. Набор 91 на мен ми говори точно това.

# 9
  • Мнения: 2 563
Напиши й, че е добре дошла да изпее каквото си иска за теб на гаджето ти. Дай й пълна зелена светлина, за да й отнемеш удоволствието да те тормози. И въобще не се опитвай да разбереш коя е или да се разговаряш с нея.

Една приятелка скоро получи анонимен имейл със списък на всички жени, с които мъжът й е спал докато били гаджета и тя била в Лондон. Отговори "Аз тези неща ги знам" и след още няколко ехидни имейла онази спря. Пък ние тайно разбрахме коя е. Как лесно изперкват някои хора...

# 10
  • Мнения: 4 053
Ами като гледам 15 - 16 години май. Набор 91 на мен ми говори точно това.

ми,това дете в подписа  newsm78

# 11
  • Мнения: 2 336
Ами като гледам 15 - 16 години май. Набор 91 на мен ми говори точно това.

ми,това дете в подписа  newsm78
Ами не знам. Просто предположих.

# 12
  • Мнения: 268
в профила и пише, че е на 15  Peace.

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=974

# 13
  • Мнения: 141
да й имам проблемите тогава.

# 14
  • Мнения: 25 441
Жена е. Или твоя приятелка, или новото/старото гадже на другия.
А всъщност, има ли с какво да те изнудват?  Wink Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт