Mebeliza

  • 805
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Някой да знае къде се преместил магазина на Мебелиза? Видях ги на Стройко. Произвеждат детски мебели, но не са вече на адреса, посочен в брошурата.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 845
Преди бяха на Кестенова гора, оттам ли са се преместили?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 875
На Кестенова гора в Стрелбище са Peace Ако искаш пиши на лични да ти дам тел.  Peace

# 3
  • Мнения: 148
Ходих вчера на Кестенова гора, но магазинът е затворен. Вътре няма нищо. Изглежда са се преместили. Звънях им и по телефона, но дава свободно, а на ел. поща ми връща съобщението.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 875
Момичета магазинът е затворен и мебелите са препратени по др. магазини и имат няколко на склад. Предполагам, че цените са промоционални. Ако някой иска да му пратя тел. на собственичката,  тя ще ви каже къде и какво има Peace
Пишете на лични , да не го сметнат за реклама Peace

П.п. макар, че каква реклама, като те са остатъчни бройки Thinking

# 5
  • Мнения: 2 013
Малко не по темата, но вече няколко магазина за скъпи стоки в Стрелбище затвориха врати, дори такива на Нишава, която е доста оживена улица. Очевидно е трудно да продаваш извън центъра, па макар и в "престижен" квартал.

Мебелиза продаваха ли дивани?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 875
Малко не по темата, но вече няколко магазина за скъпи стоки в Стрелбище затвориха врати, дори такива на Нишава, която е доста оживена улица. Очевидно е трудно да продаваш извън центъра, па макар и в "престижен" квартал.

Мебелиза продаваха ли дивани?

За дивани незнам Thinking Аз не съм го разглеждала магазина подробно, защото не сме пред обзавеждане на Детска.  Просто се познавам с майката но  бебе Лиза  Wink
Знам, че имаше едно детско легълце, много нисичко, като тези в градините.

Общи условия

Активация на акаунт