Имате ли омразен съсед-ка?

  • 8 990
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 660
Та по въпроса,имате ли някой съсед или съседка които много да Ви дразнят и защо?
Аз имам една над мене,ей задразнила ме е още от 7 години,откак се нанесахме,ходи с токчета и си блъска краката силно в теракота,и това е в 6 сутринта и в 1 през ноща и по цял ден изобщо бяга с тия токове тази куха кифла,главата ми става  #Crazy.
Това едното,другото е ,че има някакви фитнес уреди,тя е няква свинка,нищо против,ама да не пречи на хората отдолу,та с тия фитнес уреди,незнам колко ги ползва(ефект поне не се вижда),но поетоянно го мести всеки ден и стърже по пода зверски,което пак е по нощите или много рано сутрин  към 5 часа #2gunfire и почва да ги ползва 1 час на висока музика до към 6 сутринта,преди някак си я търпях,ама сега като имам бебе и буди и него,вече се не издържа и не си взема поука и скоро ще я хвана за гушката гадната ОВЦЪ хахха bash fight fight
Вие имате ли такива дразнители и как се справяте? Mr. Green

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
О, да, имам !
Всяка нощ жената , поточно момичето де, вика "помощ" , защото оня тъпанар я бие жестоко. Но тя седи там. Гаджета са , не мога да я разбера определено какво прави с този човек. Не е нормално да ревеш и да не правиш нищо по въпроса.
Иде ми да ги  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 5 228
Нямам омразни съседи. Съседите над нас ни усмърдяват на манджи, блъскат с някакъв фитнес уред и си хвърлят космите от кучето на балкона ни, но са ми симпатични и не съм се карала с тях. Ако стигна до там да дразнят дотолкова, че да ги наричам "свинки", бих поговорила или с тях, или с терапевт.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 789
О, да, имам !
Всяка нощ жената , поточно момичето де, вика "помощ" , защото оня тъпанар я бие жестоко. Но тя седи там. Гаджета са , не мога да я разбера определено какво прави с този човек. Не е нормално да ревеш и да не правиш нищо по въпроса.
Иде ми да ги  #2gunfire

Ох.  Confused Мазохизъм му се вика на това.

Иррра, комшийката ти знае ли, че те дразни? Иди първо да си поговориш с нея. Ако не захване, чак тогава я хващай за гушата.

# 4
  • Мнения: 184
Ирра, за твойта съседка си има полиция.
Аз така си реших въпроса с нашата съседка отгоре.
Нооо, сега пък си имаме една, дето толкова много ни обича, че вече ми се повръща от нея.
С нетърпение ни чака да се върнем от работа и веднага идва у нас.
Нямаме си вече личен живот от нея. Постоянно иска мъжът ми да й мери кръвното, да й казва колко много е отслабнала.
И не пропуска случай да ми каже, че не заслужавам мъжът си. Той бил толкова добър, а пък аз, видите ли, съм лошата Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5 468
И на мен ми тропаха с токчета отгоре и си правиха ремонт в 10 вечерта, но една вечер отидох горе, разквичах се и оттогава няма проблем. В добри отношения сме вече.
Нямам омразни съседи, за радост.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Не,нямам такива неприятности със съседите.Единственно ме дразни нашата домоуправителка,защото се вре навсякъде, където може.Живее сам сама и я разбирам.Последното,е че ми подаде ксеро- копие на изравнителната сметка от топлофикация,нищо не й казах.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 535
Е това с токчетата нищо не е Laughing
Аз имах съсед над нас, който в 5 часа сутринта си тестваше извънбордовия двигател за лодката, като го палеше в хола  Mr. Green
С мъжа ми, първият път бяхме ужасени, но после то се свиква  Laughing

# 8
  • Мнения: 516
Не. На съседите не обръщам внимание. Те ме имат за странна и не ме закачат. Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Омразни силно казано, но определено са шемети. За тях, аз и семейството ми сме същества от друга планета. Ха сме им казали "Добър ден", ха са подскочили два метра назад с изцъклен поглед в нищото. Ние, обаче продължаваме да ги поздравяваме... напук!

# 10
  • Мнения: 1 233
Не. На съседите не обръщам внимание. Те ме имат за странна и не ме закачат. Simple Smile
Да, и аз така. Добър ден - добър ден - и това е.

# 11
  • Мнения: 504
Да имам една, още като отворя вратата на асансьора тя вече ме чака с отворена врата и по гащи  Shocked отвратителна гледка на жена 65 годишна  Sick кой ми доде на гости все за нея пита, как, защо и така нататък  ooooh!

# 12
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Оооооо,омразни съседи Simple Smile Точно двама са!
Единият жиевее със семейството си едва ли не на терасата.Там се готви,там се карат,само не се .... Точно над нас са и ядат само пържено,вечер няма отваряне на прозорците от смрад и обсъждане на проблемите им. Другата е по-нагоре от нас,но пък с голямо самочувствие. Като си полива цветята в 02:00 (нощем) водата тече по козирката на предния описан и ни вдига на крак. После какво щяла да ме прави,че съм й направила забележка.Децата й плюят в градината ни,защо сме им правели забележка newsm78 Какво да ви кажа,само се надявам по-скоро да се махнем от там,че не се издържа.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имам такива съседи живеят под нас, вбесяват ме като започнат да си тупат килимчето на кучето и като се разхвърчат космите му. Много пъти се е налагало да си пера отново дрехите на детето.  Просто ги преценявам, че са доста ограничени и да се разправяме смисъл няма да има.

# 14
  • Мнения: 3 521
Да, съседите ми в Люлин обират приза за 6 години
1) Не си измиха нито един път прозорците
2) Хвърлиха котката от балкона, точно, когато майка ми, беше решила да ми помага с простирането и закачаше чистак-бърсак новите ми пердета на простора. Животното прелетя на милиметри от главата и, раздра и рамото и едва не я повлече надолу(ап. ми е на 5тия етаж). За това, че ми съсипаха завесите няма да говоря - малкият дявол беше, както се казва. До ден днешен се кръстя, че не останах сирак.
3) Наводняваха ме 2 пъти, заради запушена мивка - втория път в моите тръби доплува пилешки кокъл от бут - що за изрод трябва да си, че да си хвърляш мръсотиите в мивката?
4) Драйфали са 2 пъти върху прозорците
5) Веднъж изляха мазнината от фритюрника върху балконите на всички по-*долни етажи
6) Големият им син страда от тежка олигофрения и вика, крещи, вие, троши и пуска музика без оглед на нощни/дневни цикли

Още поне 20 точки мога да изпиша, но ще ви писне. Rolling Eyes

п.п. Тукашните ми съседи също ходят по цял ден по гащи/евентуално домашен халат и пантофи, освен в неделя сутрин, когато се обличат официално, накоконват се, натоварват се на Мерчото и отиват на черква Laughing, но са сладури. Тя е на 64, той е с 4 години по-голям.

Общи условия

Активация на акаунт