Температура 39.5 и бременност в пета седмица

  • 843
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 379
Пускам темата и тук понеже има повече посетители .
Моя близка е в болница и в продължение на няколко дни е вдигала високата температура лекарите я свалят и така пак....До тук се е стигнало от някакъв вирус,който в продължение на 4-5 дни лекарите лекуват с панадол ,лимони и системи/не знам какви/.Едва днес е даден антибиотик с което температурата е овладяна,но момичето много се притеснява за детенцето.
Молбата ми е ако имате информация за това как влияе високата темпаретура на бебето през първите седмици  да я споделите!
Много ми се иска да я успокоя и се моля всичко да сърши добре  Praynig!

# 1
  • Мнения: 1 745
mamamari, стискам палци всичко с приятелката ти и бебето да е наред. божа работа - една приятелка изкара няколко тежки грипа с температура в начаото на бременността, а бебето и се роди здраво...  Praynig

# 2
  • Мнения: 83
Аз точно по същото време бях също с висока температура- 38,5 за около 3 дни . Бях си в къщи и пиех само парацетамол и си правих "бабешките методи"- с компреси, лимони и такива. След 3 дни ми спадна. Знам, че опасността от висока температура е от спонтанен аборт, а ако е в по-късните месеци може да предизвика преждевременно раждане.  Но сега вече съм в 7-ми месец Simple Smile Нека да не се притеснява момичето, щом е под наблюдението на лекари ще се оправи. Стискам й палци, но най-важното е да не се притеснява! Познавам мама скачала с бънджи през това време и сега си има живо и здраво бебо! А и на твоята приятелка вече й е време да свали температурата щом е вирус...И щом нищо не е станало до сега, браво! Стискам й палци!

# 3
  • Мнения: 9 973
какво да кажем ние от вкъщи,като тя е под лекарско наблюдение!?!Те там си знаят работата,едва ли е първата им пациентка с подобен проблем.Споко,ще я излекуват-това им е работата.
УСПЕХ!!! Peace
Ние ще стискаме палци!Това го можем!!!! Wink

# 4
  • Мнения: 478
Ами при мен последва спонтанен аборт  newsm45 Бях в 6- 7 г.с.
Стоскаме палци всичко да е наред

# 5
  • Мнения: 4 379
за сега е добре но няма да я изписват скоро.така са казали днес.имало е контракций ,но са ги спрели.всички стискаме палци Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 4 586
Аз бях с  близо 40 градуса температура вследствие на пиелонефрит, но в петия месец. Приеха ме в болница, веднага ми включиха антибиотик и се оправих. Всичко беше наред с бебо слава богу и нямаше негативни последствия.
Дано всичко е наред и с твоята приятелка. Praynig Hug

# 7
  • Мнения: 14 133
за сега е добре но няма да я изписват скоро.така са казали днес.имало е контракций ,но са ги спрели.всички стискаме палци Praynig
Чудесно!!! Лекарите си знаят работата!!! Дано всичко да е наред!!! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт