аденом и бебе

  • 762
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 748
Здравейте момичета.Днес бях на ЯМР и аденомчето ми е 4.4мм.Всички доктори ми казаха ,че при нормален пролактин какъвто е моят не е проблем да имам второ дете/имам дъщеричка на 3год./Забременях с дъщеря ми на парлодел ,пиех го до третия месец,но тогава все още нямах аденом ,а само повишен пролактин.Сега имам аденом а пролактина ми е нормален.Най голямата спънка в бебеправенето ще е FCH което при горни граници 10.6 моето е 16,а съм все още на 32год #Crazy
Знаете ли второто бебче го искам точно толкова колкото и първото Heart Eyes
Ще се боря и ще правим опити пък да видим.

# 1
  • Мнения: 2 422
ЩЕ СТАНЕ УСПЕХ ВИ ЖЕЛАЯ  щом докторите са казали , че няма проблем дано да са прави
 newsm10 newsm17 newsm10

# 2
  • Мнения: 7 716
Успех, Скела. Разбирам, че сега започвате опитите. Не се тревожи, опитвайте, обичайте се, после ще мислиш.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Скела,щом пролактинът е в норма,мисля че аденомът не би трябвало да е пречка за забременяването.Успех ти желая и само положителни емоции!

# 4
  • Мнения: 4 324
skela имаш микроаденом, а това не е чак толкова страшно.
Както ти е казала и Цецинка, щом пролактина е в норма, давай смело напред Simple Smile

Успех!

# 5
  • Мнения: 748
Благодаря ви момичета .
 FCH ми е доста високо при горни граници 10.70 моето е 16 което за моите 32 години е ненормално меко казано.Но ще видим какво ми е драснато.

Общи условия

Активация на акаунт