моля помогнете - 18 дни закъснение и отрицателен тест

  • 29 288
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
след 18дни закаснение си направих тест за бременност и ми показа една лента може ли някои да ми каже какво друго може да е освен бременност Sad :cry

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 06:29 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Мнения: 7 718
Ако ти редовен цикълът не е добре това закъснение без бременност. Може да е хормонално, може да е физиологично.
Отиди на лекар.

# 2
  • Мнения: 1 226
Най-добре да отидеш на лекар.Защо не си направиш още един тест преди това.Може нещо да не е бил наред. Praynig се за теб и теста да е бил дефектен.

# 3
  • Мнения: 62
 Cryна лекар ша ида в понеделник  обаче вече ми се изчерпа тарпението страх ме е да не е нешто лошо направих си три теста и трите отриcателни какволи може да е при толкова закаснение

# 4
  • Мнения: 337
не се стряскай  Hug remira, сигурна съм, че не е нещо лошо. Може да е от смяната на сезоните - поне при мен така се случва на пролет и на есен.
А за тестовете да ти кажа, че моят син е резултат на два отрицателни теста, така че  preggo може да е резултата  Peace

# 5
  • Мнения: 62
мерси много за успокпението обаче колко дни закаснения имаше с отрицателните тестове

# 6
  • Мнения: 2 423
А сега какъв е теста дано е  EFP Praynig Praynig Praynig

# 7
Отчитането на резултатите от тестовете е строго индивидуално.
Знам че не е хубаво да се дават съвети от 3то лице, но на та братовчедка й отчиташе негативен тест до 3тия месец. Сега влиза в 8ми месец.
Според мен трябва да си пуснеш кръвен тест, да не говорим, че при това закъснение можеш спокойно да отидеш на лекар, защото по принцип  ултразвук може на отчете наличието на плоден сак след 12-14 ден.
Успех, стискам палци

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ремира,най-добре отиди на лекар.Пожелавам ти всичко да е наред!

# 9
  • Мнения: 337
мерси много за успокпението обаче колко дни закаснения имаше с отрицателните тестове

Около 10 дена ми беше закъснението.

Какато са ти казали и другите момичета - не чакай до понеделник, отиди на лекар за да си най-спокойна.

# 10
Иди на лекар за всеки случай.
И аз имах 5 дни закъснение и отрицателен тест.После цикълът ми дойде.Не ходих на лекар.Дойде ми и на следващия месец и на по-следващия.При това доста обилен само че имаше и кафяви нишки. Бях пила аспирин и реших, че е от него.Не съм имала никакви проблеми.Нито гадене, нито повръщане, нито замайване- абсолютно нищо.Цикълът ми отново спря. Направих си първият тест след 6 дни. Беше с една силно розова и с една бледо розова черта.Незнаех какво да мисля. Направих си втори тест.Беше с 2 чертички. EmbarassedОтидох на лекар и ми казаха че съм бременна в 4-ти месец. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 337
Иди на лекар за всеки случай.
И аз имах 5 дни закъснение и отрицателен тест.После цикълът ми дойде.Не ходих на лекар.Дойде ми и на следващия месец и на по-следващия.При това доста обилен само че имаше и кафяви нишки. Бях пила аспирин и реших, че е от него.Не съм имала никакви проблеми.Нито гадене, нито повръщане, нито замайване- абсолютно нищо.Цикълът ми отново спря. Направих си първият тест след 6 дни. Беше с една силно розова и с една бледо розова черта.Незнаех какво да мисля. Направих си втори тест.Беше с 2 чертички. EmbarassedОтидох на лекар и ми казаха че съм бременна в 4-ти месец. Rolling Eyes
newsm12 DJD, супер сранно??? На какво се е дължало?

# 12
  • Мнения: 481
Иди на лекар за всеки случай.
И аз имах 5 дни закъснение и отрицателен тест.После цикълът ми дойде.Не ходих на лекар.Дойде ми и на следващия месец и на по-следващия.При това доста обилен само че имаше и кафяви нишки. Бях пила аспирин и реших, че е от него.Не съм имала никакви проблеми.Нито гадене, нито повръщане, нито замайване- абсолютно нищо.Цикълът ми отново спря. Направих си първият тест след 6 дни. Беше с една силно розова и с една бледо розова черта.Незнаех какво да мисля. Направих си втори тест.Беше с 2 чертички. EmbarassedОтидох на лекар и ми казаха че съм бременна в 4-ти месец. Rolling Eyes
newsm12 DJD, супер сранно??? На какво се е дължало?


и аз да попитам каква е тая странна работа newsm78 Вижте, това са някакви супер изключения, които не трябва да се вземат въобще впредвид, според мен.
По тая логика трябва почти всяко момиче да отиде  на гинеколог, и да каже нещо от сорта: "Извинете, но цикъла ми закъсняваше, обаче после ми дойде, имам  отрицателен тест за бременност, а симптоми никакви нямам, може ли да ме прегледате да не би да съм случайно бременна?"

# 13
не се притеснявай миличка по добре отиди на лекар той ще ти каже най -добре какво става с теб пожелавам ти успех

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081



Вижте, това са някакви супер изключения, които не трябва да се вземат въобще предвид, според мен.
По тая логика трябва почти всяко момиче да отиде  на гинеколог, и да каже нещо от сорта: "Извинете, но цикъла ми закъсняваше, обаче после ми дойде, имам  отрицателен тест за бременност, а симптоми никакви нямам, може ли да ме прегледате да не би да съм случайно бременна?"

[/quote]
Подкрепям напълно - ако не чувстваш болки или нещо по- различно , значи най- вероятно е от времето . Ако искаш да си по- спокойна отиди на гинеколог и после на ендокринолог.
Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт