За мечтите да попитам.

  • 645
  • 14
  •   1
Отговори
Не знам вие как сте с мечтите,ама на мен ми останаха само две неосъществени.На всичкото отгоре имам достатъчно време да си ги осъщесвя.
Ми после? Ако остана безмечтанна?
Я подхвърлете някоя идея.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
След като си осъществила големите, значи всичко е наред. Не се притеснявай, защото природата не търпи вакуум и на човек винаги му се появява някоя нова потребност.

Дори всички да ти се сбъднат, после ще си мечтаеш  да се запазят  bouquet

# 2
  • Мнения: 6 164
А, определено не е хубаво да осъществиш всички и да останеш без. Абе това май беше приказка за целите. newsm78 Ти цели или мечти имаш предвид?
Защото цели съм постигнала донякъде, имам още за гонене, но мечти.. не знам имам ли мечти, терминът го свързвам с нереално или непостижимо, сиреч нещо дето по-добре да не си губя времето да го мисля, а да се фокусирам върху същината.
Я дай пример за теб?

# 3
Може пък и да са ми били от лесните.

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 17:11 от Лимонада

# 4
  • Мнения: 1 568
Аз пък големи мечти нямам newsm78
Моите се ограничават в това:да купя нещо.......да се видя с някого..........разни такива...май е лошо ама... newsm78

# 5
  • Мнения: 2 212
Аз пък не мога да си представя изчерпване на мечтите си...за мен да мечтая е като да дишам и мечти + изчерпването им са две несъвместими неща. Най-малкото винаги мога да мечтая да полетя...

# 6
  • Мнения: 1 568
Всъщност като се поразмислих повече Joy установих че моите мечти май са глобално огромни и не смея да си ги мечтая чак newsm78

# 7
  • Мнения: 7 474
В момента, в който ми се сбъдне мечта
се появява нова  Hug

# 8
  • Мнения: 2 407
Мечти винаги се намират.

# 9
  • Мнения: 516
Дай ми да мечтая на мен. На  ден мога да избълвам по 10 мечти, които да ми станат фикс идея даже.

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Бавно мечтите ми стават реалност.
После им се наслаждавам.
Радвам се на малки неща.
Не съм грандоман. Мечтите ми са свързани със семейството.

# 11
  • Мнения: 27 524
Ми после? Ако остана безмечтанна?
Я подхвърлете някоя идея.

Мечти винаги има, нови и нови. Когато останеш без мечти - умираш.
Идея за какво? За мечти ли? Те са индивидуални.
Моите са много и все има  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 6 206
А пък и човек е толкова голям колкото големи са мечтите му.
Клише, но е мноого вярно.

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
Напъследък имам усещането, че едва сега съм започнала да осъществявам мечтите си. Имам предвид ученическите си мечти. (а за детските - вече не си мечтая за собствена фабрика за шоколад). Усещането е много приятно, но и малко страшничко. Защото зная, че сега би трябвало да имам достатъчно опит, за да се справя. Като че ли сега е моментът. Почти нереално усещане.

# 14
  • Мнения: 698
Само преди 5 години мечтаех много и смело. После се омъжих. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт