Спиране с хапчета на кърмата.....?

  • 468
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 693
Мами искам да ви питам /... НЕ кърмя от 15 дни вече а имам мноооого малко кърма само като стисна леко излизат няколко капки и не ми се втвърдяват няма и болка и въпроса ми е: Трябва ли да пия хапчета за да я спра или ще си спре сама и така??? Опасно ли е независимо че е малко да седи в мен като не я цедя? Какво да правя или да отида на мамолог???

# 1
  • Мнения: 2 467
При положение, че нямаш напрежение в грдите, не виждам за какво да взимаш хапчета  Thinking

Споко, няма да граняса в теб останалата. Организма си знае работата  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 5 693
A дали ще спре сама newsm78

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Естествено, че ще спре Grinning И стартирането на лактацията, и краят й са нормални за организма процеси и се регулират без да е нужна външна намеса. Щом бебето не суче и няма стимулация на гърдите, производството се прекратява, а останалата в гърдите кърма се абсорбира от организма (това са си негови собствени белтъци, мазнини и въглехидрати и той си ги усвоява обратно за ново използване).
Още известно време при стискане на гърдата може да се показват капка-две, както и около овулацията и менструацията може да усещаш напрежение на гърдите, но това също ще спре за месец-два.

# 4

Общи условия

Активация на акаунт