Самолечение

  • 774
  • 10
  •   1
Отговори
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Здравейте момичета,
пускам тази тема, за да попитам има ли такива от вас, които са си самоназначавали лечение/по скоро стимулация/.В момента давам на мъжа си витамин Е, фолиева киселина, селен и витамин С, аз също ги пия.Имам една неуспешна бременност по неизяснени причини.Не мога да накарам мъжът ми да си направи изследвания, а при мен уж всичко е о.к.

# 1
  • Мнения: 1 950
tartorina , това не е лечение, нито е стимулация Wink. Това са просто витамини и добавки, които подобряват физическото състояние и имат отношени към евентуална бъдеща бременност. Внимавай само с витамин Е, ако е в по-голямо количество се почива от време на време.
Дано успееш да накараш мъжа ти да си направи изследвания, това е много важно Peace

# 2
  • Мнения: 1 143
има ли такива от вас, които са си самоназначавали лечение/по скоро стимулация/
Как така самолечение, и то стимулация? Ами лекарите за какво са? Не разбрах хормони ли имаш впредвид или просто витамини?
Съжалявам за бременността ти. Какви изследвания сте правили?

# 3
  • Мнения: 1 335
Душицо, слава богу това, което си описала, че приемате не са лекарства, а витамини. Дори не си помисляй за самоназначаване на медикаменти; за твое добро е. И то стимулация  Crazy Миличка, те са твърде ограничен брой в живота на жената. Има си лекари, които да определят дали ти е нужна изобщо.
Що се отнася до неуспешната бременност - мила, съжалявам, че се е наложило да минеш по трудния път към това да имаш детенце. Само че приеми, че просто така се е случило. Случва се. Не е задължитено непременно с теб или мъжа ти да има проблем. Случва се на около 1/3 от жените, колкото и да е жалко
Успокой се, говори с лекаря си, но в никакъв случай не се самолекувай!!! Hug

# 4
  • Мнения: 4 324
tartorina много съжалявам за неуспешната бременност Sad
Но при всички положения трябва да настояваш мъжът ти да направи изследвания. Опитай с обяснения защо и колко е важна спермограмата, как при теб протичат прегледите, колко по - неприятни са от спермограмата. Ей такива неща.

Стимулацията означава да приемаш ти хормонални препарати, за да накараш яйчниците да произвеждат яйцеклетки. А това което ти си направила е добре - за витамините говоря де. Добре че поне тях пие мъжът ти. Цветунчо вече ти е казала за витамин Е Wink

# 5
  • Мнения: 975
Витамин Е пие и моят мъж ,но от 100мг,пие ги 2сутрин и 2 вечер ,много ли са според вас.

# 6
  • Мнения: 1 950
Пантерка, това прави 400 мг нали? Хубаво е на месец прием да прави поне по 10 дни почивка.

# 7
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Мили дами,
за съжаление нямам голямо доверие на лекарите, а тези витамини и минерали, които много добре знам, че не са лекарства съм му ги назначила, защото изчетох един тон информация във форума на зачатие и попаднах на положителен резултат при една от дамите, след прием от страна на мъжа на тази комбинация.

# 8
  • Мнения: 4 324
tartorina за хормонална стимулация ли питаш?
Аз не бих ти препоръчвала такова самолечение!

# 9
  • Мнения: 2 423
Самолечение в никъкъв случай трябва да накараш мъж ти да си направи поне спермограма Peace

# 10
  • Мнения: 1 950
tartorina , в първия пост пишеш лекарства и стимулация. Затова и ние те съветваме да не се подлагаш на никакво самолечение. Колкото до докторите, не всички са толкова добри, колкото ни се иска, но все пак без тях не можем Wink
Намери своя доктор и успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт