Надивяхте ли се преди се омъжите ?

  • 6 905
  • 153
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
... ожените , заживеете на семейни начала ? На кой какъвто му е случаят ...
Разкажете за буйната ви / или не толкова младост Wink /

Аз много ходех насам - натам , чудя се даже кък съм издържала на това натоварване  Rolling Eyes Работа , после по заведения . Лятото петък и събота по морето ... 1000 км. за два дни  Shocked

За сметка на това сега като чуя за дискотека примерно или клуб и лошо ми става  ooooh! Не че ми се доспива рано , ама не ми се ходи - шумно ми е , задимено ... Преди не ми пречеше ...

Най - накрая се кротнах и си ми е много добре ... Сигурно е от значение , че съм и на 30 г.  Wink

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 10:34 от Pipinka

# 1
  • Мнения: 750
Лично аз смятам и, след като се омъжа, да продължа с наживяването. Нищо, че съм на 28 Laughing Mr. Green

# 2
  • Мнения: 9 092
Наживях се още в 10 клас.
Сега ако излизаме, ходим на кръчма, рядко на клуб.
Дискотеки не ме привличат - шумно, задимено...
А и по принцип съм си домошар Simple Smile

# 3
  • Мнения: 698
Въобще не. За голямо мое съжаление.  Crazy Но не мисля, че ми е късно - като съм се омъжила, да не съм умряла Flutter

# 4
  • Мнения: 4 292
Ами..аз мога и още  Embarassed Laughing
Да имаш семейство е голяма отговорност, не е като да си свободен и отдаден единствено на себе си, но все пак си мисля че не би трябвало да е пречка или причина да се отказваме от приятните емоции, излизанията, нощния живот. Когато мога да си го позволя (според това дали има кой да гледа детето) излизам и гледам да разтоваря.  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 537
Все още ходим понякога на дискотеки,но признавам,не ми е така приятно вече. Laughing

# 6
  • Мнения: 2 212
Аз още не съм се омъжила, ама гледам да си живея така както ми харесва, без да е нужно да се разбивам от обиколки, просто не ме влече това по начало. Затова смятам да си продължа да си живея както ми харесва и след като (ако) се омъжа  Wink

# 7
  • Мнения: 3 268
Не,ожених се за млада.Но не се оплаквам.

# 8
  • Мнения: 18
Омъжих се на 21.Сега съм на 28. Живота ми е даже по-интересен от когато бях на 18.Всяка събота и неделя сме на различно място-извън София. Кръчмите са ни почти ежедневие.Виж дискотеките са по рядко,но пък всяко ходене е незабравимо.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Продължавам да живея, но не по същия начин- дискотеките отдавна не са ми страст.

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не,ожених се за млада.Но не се оплаквам.

И аз. Пък и по принцип не обичам дискотеките.

# 11
  • Мнения: 4 733
Омъжих се на 19, за какво наживяване може да става въпрос изобщо...

# 12
  • Мнения: 4 668
Но не мисля, че ми е късно - като съм се омъжила, да не съм умряла Flutter
Не , разбира се . Просто е трудничко с бебе на три месеца примерно , да отидеш да купонясваш до 4 сутринта  Simple Smile
Аз също не се чувствам ограничена по никакъв начин , но не ми се ходи никъде ...
Отдадохме се на другата ни голяма страст - пътуванията  Grinning

# 13
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не. Сега почивам докато оженя децата и почвам пак да лудувам.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
Един форум не би ми бил достатъчен да ви разкажа...

Общи условия

Активация на акаунт