Искам бебе в Стара Загора

  • 1 857
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Мацки, има ли бебеправещи от китния град Стара Загора? айде да дръпнем една срещичка, да пийнем по кайве? да се разтоварим малко...

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Аз съм от Стара Загора. За среща съм винаги готова...по цял ден ходя по улиците, кафетата и градинките.
Когато искаш свиркай...на среща съм Crazy

# 2
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
И аз съм от Стара Загора, ама по цял ден ме няма! Така че ако искате свиркайте, ама след 18,00 часа!


П.П. Херка, днес дали не се видяхме под летния театър? Хич не бях сигурна, за това не реагирах  Blush!

Последна редакция: вт, 25 сеп 2007, 20:49 от dari75

# 3
  • Мнения: 306
супер! може към края на седмицата да измислим нещо, че тия дни ще се разправям с майстори. ам' ше си пишем тук и ще се разберем. може още някой да се включи до тогава.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
П.П. Херка, днес дали не се видяхме под летния театър? Хич не бях сигурна, за това не реагирах  Blush!
Ами може...аз миткам по целия град Mr. Green Обади ми се другият път де.....количката ми е синьо Куини...с русо бебе вътре и дебела мама отзад да бута Mr. Green
Значи мога на среща само в събота или петък защото мъжо е наряд в неделя и няма на кой да оставя Слави Crazy

# 5
  • Мнения: 306
може в петък в ранния следобед. аз съм на работа до два и половина. после съм свободна за час- два. че май ще пътуваме...ако искаш след работа?

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
За мен няма проблеми...щом ще е след 14ч. ще съм с агресията...т.е синковеца.
Пращам ти телефона си на ЛС.

# 7
  • Мнения: 862
Да се включа и аз Mr. Green
Не съм от Стара Загора, но живея тук. Само дето съм по цял ден на работа и вечер хич никъде не ми се ходи. Почивам събота и неделя и обикновено съм тук, не си ходя до Бургас. Понеже ще се бракувам скоро, сега съм малко заета, но за едно кафе винаги ще намеря време.
Така че ако решим за някоя събота или неделя да си спретнем една срещичка, съм насреща.

# 8
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
И аз съм за събота или неделя  Peace!

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Тази събота мога...неделя сержи е наряд и ще съм на педала... Mr. Green

# 10
  • Мнения: 862
За събота незнам още със сигурност. Има вероятност да ходим до София за да търсим костюм на мъжо за сватбата. Но ако на него му излезе работа в последния момент и отложим ходенето за неделя, съм готова за среща. Няма значение от часа по принцип, стига да не е в ранни зори  Laughing

# 11
  • Мнения: 306
ами аз за събота не съм много сигурна, по- скоро май ще сме извън града...но ако има някаква уговорка- пишете, пък аз ще направя възможното да дойда.
иначе за петък още съм си навита. то срещата не е задължително да е една, нали  Wink ?

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Алооо какво стана със срещата бе момичета  Crazy

# 13
  • Мнения: 862
Ами Херка аз миналата седмица бях на линия, ама другите девойки имаха работа. Тази събота  и неделя ще си ходя в Бургас.
Аз мисля, да се разберем направо за другата събота и неделя, за час, който е удобен на всички. Кво ще кажеш?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
И аз съм от Стара Загора.През деня съм на работа,но след 18:00 и събота и неделя също съм свободна.Само пишете кога.

Общи условия

Активация на акаунт