Фотографи и ... стари дантели

  • 2 366
  • 8
  •   1
Отговори
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Обичам да плета. Търся плетки в Интернет, но забелязвам, че нашенските бабини модели са много по-хубави от тези по списанията.

Отправям молба към всички, които обичат да снимат, да заснемат разни красиви нещица - якички, покривчици, дантелени кърпички, детски роклички и тн. плетени (пък защо не и бродирани?) красоти...
Хубаво е да са снимани достатъчно отблизо, за да се вижда как е плетено.

Ето напр. кърпички, които съм изплела по модел от бабиния скрин Simple Smile



Сега сте вие!

# 1
  • Мнения: 2 591
обожавам плетивата на една кука  Rolling Eyes имам доста вкъщи и като се добера до малко своб. време ще снимам, обещавам Blush

иначе аз не мога да плета (знам само синджирчето, което било основното, но отдавна вече няма кой да ми показва и така и не се научих като хората Cry Cry Cry)

# 2
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Ние ще те научим - само желание се иска!  Hug

# 3
  • Мнения: 2 591
и време Rolling Eyes  Wink

# 4
  • Мнения: X
Обожавам такива кърпички и покривки!Просто като ги видя и се побърквам от кеф! Crazy

На един приятел майка му се занимава и прави разкошни неща.

# 5
  • София
  • Мнения: 861
Ех, колко хубаво, че някой се интересува от тези красоти Simple Smile. Снимах някои неща от моя чеиз  Mr. Green. Признавам нищо не разбирам от плетене на една кука, а и с фотографията не съм много добре Embarassed, но се надявам да ви харесат.


















P.S. Чак след като направих снимките разбрах правилната технология са снимане, така че ако някоя снимка не е достатъчно ясна - кажете ще снимам пак.  Hug

# 6
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
 Hug Страхотно! Ти си първата лястовичка!   bouquet   bouquet   bouquet

# 7
  • в баира
  • Мнения: 861
Ето част от моите творения:


# 8
  • Мнения: 2 591
страхотен чеиз! някои неща и аз ги имам Peace (от баба  Rolling Eyes)

Общи условия

Активация на акаунт