за срамежливото ?

  • 2 181
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
когато остена едно парче/срамежливото както има една приказка/взимате ли го? tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth

# 1
  • Мнения: 413
 Да!До сега имах оправдание-бременност,кърмене. Laughingда не ми стане нещо Laughing

# 2
Като тинейджърка и млада булка не, но сега да! И хич не ме притеснява. Embarassed

# 3
  • Мнения: 146
Да!До сега имах оправдание-бременност,кърмене. Laughingда не ми стане нещо Laughing
и аз бях така като бях бременна и сега вече в повечето случаи го взимам Peace

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, защото не обичам да стоят разни кутии, чинии или каквото е там, заради една бройка- разчиствам всичко Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 712
Не, срам ме да го взема Peace
У дома и аз взимам, но останах с впечатление че се питам ако парчето е в чинията, докато сме на гости примерно  Thinking

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Само ако някой угаси лампата  Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 672
Зависи какво е , къде съм и т.н.

# 8
Не се и съмнявам, че и за това има някакво идиотско поверие, както за сватбите на високосна година...

Някои хора вярват на какво ли не.

# 9
  • Мнения: 1 277
Почти винаги аз го вземам.  Crazy  Не го вземам само в случаите, в които  някой започне да ме убеждава да го взема - от инат просто  Mr. Green

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Като тинейджърка и млада булка не, но сега да! И хич не ме притеснява. Embarassed

и аз така  Peace

Да, защото не обичам да стоят разни кутии, чинии или каквото е там, заради една бройка- разчиствам всичко Mr. Green

и заради това също  Hug

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
От най-срамежливите съм и не го вземам. Embarassed

# 12
  • Мнения: X
Зимам, едно време  се притеснявах, ама ми мина много бързо.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 43
Ако го искам го взимам. newsm64 newsm64

# 14
  • Мнения: 6 992
Взимам. И първото обикновено взимам Joy

Общи условия

Активация на акаунт